Soundium sandėlio pokyčiai

Informuojame, kad nuo gegužės 24 d. iki birželio 9 d. vyks Soundium sandėlių inventorizacijos, perkraustymo bei sandėlio sistemos keitimo darbai. Kadangi didžiąją dalį sandėliuojamų prekių perkeliame į didesnes patalpas, galėsime pasiūlyti platesnį prekių pasirinkimą bei sklandesnį, o ateityje ir greitesnį internetinių užsakymų apdorojimą.


Užsakymų apdorojimo ir pristatymo vėlavimai galimi nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto prekės apmokėjimo/pristatymo/atsiėmimo būdo. Planuojame, kad tai palies apie 80-90% šiuo laikotarpiu pateiktų užsakymų.


Šie pokyčiai taip pat liečia galimybę įsigyti prekes fizinėje parduotuvėje Vilniuje, kadangi el. parduotuvėje gali būti rodomas klaidingas prekės likutis (arba apskritai nerodomas). Dėl to, prieš atvykstant į parduotuvę, rekomenduojame dėl jus dominančios prekės likučio klausti [email protected] arba telefonu +370 698 22980.


Iš anksto atsiprašome už nesklandumus šiuo laikotarpiu – neliks pražiūrėtas nei vienas užsakymas, jei jūsų užsakymui bus numatomas vėlavimas, apie tai būtinai informuosime.