Audio Technica -10%  Pioneer Dovanos  Rode Dovanos

Apie mus

Soundium įsikūrusi Vilniuje – vietinė parduotuvė skaičiuoja septintus metus, o internetu prekiaujame nuo 2008-ųjų.

Greičiausiai mus radai ieškodamas DJ arba studijos įrangos. Pataikei teisingu adresu! Aparatūra aprūpiname didžėjus, naminius ir profesionalius prodiuserius, taip pat tiesiog muzikos mylėtojus – jei reikia ausinių kasdienai arba patefono į namus.

DJ Įranga
Tik nuspręsk, nuo ko nori pradėti. O jeigu nuspręsti sunku, galime pakonsultuoti. Rūpinamės visais didžėjais: grojančiais patefonais, CD grotuvais, DJ kontroleriais; prekiaujame tiek Serato, tiek Traktor, tiek kitokiam softui tinkančia DJ įranga. Mūsų lentynose galima rasti klubų klasika tapusią Pioneer ir Native Instruments produkciją, bet prekyboje yra ir kitų solidžių vardų, tarkim, Reloop (esame oficialūs atstovai Lietuvoje), Ortofon. Spausk čia, pakliūsi tiesiai į DJ įrangos skiltį.

Studio įranga
Supratai, kad nori kurti muziką pats? Atsakysim į visus tavo klausimus ir parinksim tinkamą aparatūrą, nepaisant tavo pasirinktos programinės įrangos – turime MIDI kontrolerių ir klaviatūrų, sintezatorių, ritmo mašinų, o tokie vardai kaip Korg ar Novation garantuoja kokybę. Studijiniai monitoriai? Turime. Garso kortos? Turime. Focusrite – turime, Ableton – turime, Arturia – irgi turime! Bet tai ne viskas – daugiau čia.

Maži, bet būtini
Kalbame apie ausines laisvalaikiui arba darbui, laidus ir kabelius, adatas patefonams, garso įrašymo įrenginius – tokių dalykų prireikia! Beje, ar pagalvojai, kad tavo DJ/studio įrangai būtina tinkama apsauga ir transportavimas? Apžiūrėk mūsų siūlomą UDG produkciją – ji labai plati, o modelius visada turime vietoje, nes Lietuvoje kompaniją atstovaujame oficialiai.


Soundium komanda