Garantija

Visos soundium.lt parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos, todėl joms suteikiama 36 mėn. gamintojo garantija, kurios metu nemokamai taisomi gedimai. Jeigu visgi nutiktų taip, kad prietaisas sugedo, maloniai prašome kreiptis dėl remonto: [email protected]

Dėmesio! Mechaniniai pažeidimai (lūžiai, korpuso pažeidimai, natūralus nusidėvėjimas) nėra gedimai. Garantija nebus taikoma gedimams, atsiradusiems dėl ugnies ar vandens poveikio, daužymo, sukrėtimo, nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo (nesuderinamo su techniniais bei saugumo standartais), neteisingo reguliavimo ar remonto.

Garantijos sąlygos:

  • Garantijos laikotarpis yra 36 mėnesiai (priklausomai nuo modelio) nuo įsigijimo dienos.
  • Garantijos laikotarpiu gamintojas garantuoja patikimą prietaiso veikimą, jei prietaisas tinkamai naudojamas.
  • Prietaisas remontui turi būti pristatytas originalioje pakuotėje (nes ji užtikrina saugų transportavimą), švarus, su visais priedais, kurie buvo parduoti kartu. Jeigu prietaisas pristatomas be pakuotės, pardavėjas neatsako už mechaninius pažeidimus, padarytus prietaiso transportavimo metu. Būtinas prekės įsigijimą patvirtinantis dokumentas (soundium.lt turi dviejų tipų pirkimo dokumentus: kasos aparato kvitus (jie parduodant prekę būtinai segami prie soundium.lt garantinio talono) arba PVM sąskaitas faktūras (paprastai jas gauna internetu perkantys klientai)). Jei PVM sąskaitos faktūros rasti nesugebate, bet esate tikri, kad darėte užsakymą soundium.lt, būtinas jūsų užsakymo numeris.
  • Visi defektai paprastai pašalinami per 40 darbo dienų nuo prietaiso priėmimo remontui dienos.
  • Prietaisas keičiamas nauju arba grąžinami pinigai, jeigu gedimų, atsiradusių eksploatuojant garantijos laikotarpiu, negalima pašalinti.

Jei esate iš Vilniaus, maloniai prašome garantiniam aptarnavimui su preke(ėmis) atvykti į mūsų parduotuvę T. Ševčenkos g. 18.

Jei esate ne iš Vilniaus, su preke(ėmis) galite nuvykti į artimiausią jums DPD siuntų tašką (visus juos rasite čia) - DPD transportuos pakuotę mums, jums už tai mokėti nereikės. Prieš nuvykstant į DPD siuntų tašką, parašykite į [email protected] ir per vieną darbo dieną el. paštu gausite lipduką, būtiną užklijuoti ant pakuotės.