Privatumo politika

Soundium.lt gerbia kiekvieno individo teisę į asmeninį privatumą, todėl visą mūsų tinklalapio soundium.lt renkamą informaciją naudosime tik būdais, aprašytais žemiau.


1. Informacijos rinkimas

Perkant produktus, soundium.lt prašo pirkėjo suteikti tam tikrus asmeninius duomenis: vardą, įmonės pavadinimą (jei perkama įmonės vardu), el. pašto adresą, adresą (gatvę, miestą, pašto kodą ir šalį) bei telefono numerį.

Mes taip pat renkame įvairią informaciją iš paties tinklalapio: prekių aplankymų, paspaudimų statistinius duomenis (naršyklės pavadinimą, kompiuterio tipą, paskutinį aplankytą tinklalapį prieš užeinant į soundium.lt, naršymo tinklalapyje žingsnius, parsisiųstus duomenis, apsilankymo datą, laiką ir trukmę, į paiešką vestus žodžius, ieškant šio tinklalapio ir/arba lankytojo IP adresą).


2. Duomenų panaudojimas

Kaip naudojama visa gauta informacija, nurodyta žemiau:

  • Duomenys reikalingi kaip pagalbinė priemonė, kad galėtume patvirtinti ir sekti kiekvieną užsakymą, administruoti registraciją ir naujienlaiškius, analizuoti tendencijas ir statistiką bei pateikti jums informaciją iš ir apie soundium.lt.
  • Vartotojai, pateikiantys mums savus duomenis, gali kartais gauti pranešimus ir naujienas apie mūsų paslaugas el. paštu, taip pat papildomus skelbimus apie mūsų produktus, specialius pasiūlymus ir nuolaidas. Kadangi gerbiame savo klientus, jiems paliekame galimybę tokių pranešimų atsisakyti.
  • Mes galime dalintis informacija su trečiosiomis šalimis, įskaitant kurjerių kompanijas, bet jomis neapsiribojant. To reikia, kad trečiosios šalys galėtų atlikti paslaugas, už kurias buvo sumokėta, pateikiant užsakymą.
  • Mes galime dalintis nuorodomis į kitus tinklalapius. Sekdami nuorodomis, visada skaitykite kitų tinklalapių privatumo politiką, kadangi ji gali skirtis nuo mūsiškės.
  • Soundium.lt gali siūlyti tam tikrais klausimais apsilankyti įvairiuose tinklaraščiuose, forumuose ar paskaityti straipsnių komentarus. Prašome suprasti, kad juose pateikta informacija yra viešai prieinama ir mes už jos pateikimą ar tikrumą neatsakome.
  • Jei mūsų politika apie duomenų rinkimą ar panaudojimą pasikeistų, mes pranešime jums el. paštu artimiausiu metu, kai tik tai bus oficialiai patvirtinta.


3. Problemų sprendimas

Esant kažkokiai bėdai, su soundium.lt galima susisiekti e. paštu [email protected] arba skambinant +370 684 19909. Mes įsipareigojame išspręsti problemas ir ginčus per 30 dienų nuo pranešimo.


4. Informacijos saugojimas

Jokia jūsų pateikiama informacija internete negali būti 100% saugi, tačiau soundium.lt pasitelkia į pagalbą  šifravimo ir autentiškumo patvirtinimo įrankius, kurie mums leidžia garantuoti, kada jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus saugomi ir nepateks nepageidaujamų trečiųjų šalių žinion. Mes visada padarysime viską, kad apsaugotume šiuos duomenis.