Konkursas: Tavo Studijos Kampelis

Kaip gyvena garso įranga jūsų miegamuosiuose/darbo kambariuose/rūsiuose ar dar kur? Atėjo laikas pasivalyti dulkes, padaryti studijos kampelio nuotrauką ir ją atsiųsti mums.

Visus garso įrangos fanatikus Lietuvoje kviečiame pasirodyti ir sudalyvauti studijos nuotraukų konkurse! Jokių apribojimų dėl jūsų kuriamos muzikos žanro, įrangos kiekio, “rimtumo”, brangumo nėra, nes mes tikime, kad kūrybiškumas yra svarbiausias įrankis. Tris dalyvius konkursui pasibaigus apdovanosime tokiais prizais:

  • 1 vieta: 300€ Arturia dovanų čekis + V Collection 9
  • 2 vieta: 200€ Arturia dovanų čekis + FX Collection
  • 3 vieta: 100€ Arturia dovanų čekis + Pigments

Taisyklės:

El. paštu [email protected] atsiųskite savo studijos nuotrauką (Subject: "Konkursas: Tavo Studijos Kampelis VARDAS P.") su prisistatymo tekstu iki gruodžio 29 d. (imtinai). Prisistatymo tekstas turi būti informatyvus ir papasakojantis apie įrangą, bet teksto ilgis neribojamas. Galite taip pat pridėti nuorodą į savo Soundcloud, Bandcamp ir pan.

Nuotraukos bus publikuojamos mūsų Facebook puslapyje du kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais). Pirmas publikavimas planuojamas gruodžio 4d.

Laimėtojai bus išrinkti sausio 4 d.

  • Pirmosios vietos laimėtoją išrinks Vitalijus Puzyriov (Vaiper), gerai žinomas elektroninės muzikos prodiuseris.
  • Antrosios vietos laimėtoją išrinks Soundium komanda.
  • Trečiąją vietą laimės nuotrauka su daugiausiai patiktukų (jau dabar galite pradėti motyvuoti draugus ir artimuosius). Jei pastebėsime balsų pirkimo atvejus (mes tikrai pastebėsime, nes ne nūbai esame), nuotraukos bus pašalintos be jokių papildomų paaiškinimų.

Jau dalyvaujančios konkurse nuotraukos → Balsuok už patikusį dėdamas like'ą!

Sėkmės!

Powered by Arturia!

P.s. Arturia dovanų čekį galima bus panaudoti tik gamintojo Arturia įrangai įsigyti Soundium parduotuvėje (nebus įmanoma pritaikyti kitų gamintojų prekėms).