ESTO Lizingas

ESTO lizingas – bene greičiausias ir patogiausias pirkimas išsimokėtinai sprendimas, kuris leidžia Jums patiems pasirinkti savo mėnesinės įmokos dydį ar sutarties trukmę. Sprendimas dėl finansavimo dažniausiai yra priimamas realiu laiku ir dažnu atveju sutartį pasirašyti galite vos per 60 sekundžių.


ESTO Lizingas – Mokėkite dalimis iki 60 mėnesių

Savo užsakymą apmokėk mažomis mėnesinėmis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėle ar e. bankininkyste.

  • Finansuosime pirkinio kainą iki 5 000 €
  • Galimas sutarties terminas iki 60 mėn.
  • Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 19 metų asmenys
  • Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti jau pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

ESTO 3 - Mokėkite 3 dalimis

Savo užsakymą padalink ir sumokėk 3 lygiomis dalimis * (per 3mėn.). Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėle ar e. bankininkyste.

  • Mokant laiku – nėra jokio pabrangimo *
  • Tiesiog 3 vienodo dydžio įmokos, per 3 mėn.
  • Pirma įmoka visuomet sekantį mėnesį

* ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 270 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 36 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., sutarties sudarymo mokestis – 4,90 eurų, mėnesinis administravimo mokestis – 0,90 eurų, mėnesio įmoka – 10,76 eurai, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 28,29 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 387,36 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

ESTO Mokėkite vėliau - Pirk dabar ir mokėk vėliau, be jokių papildomų mokesčių

Patvirtinkite savo užsakymą su "ESTO Mokėkite vėliau" vos keliais mygtukų paspaudimais - tai leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau. Jokių papildomų mokesčių, sumokant per pirmas 30 dienų. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėle ar e. bankininkyste.


Kas yra ESTO?
ESTO yra finansinių paslaugų teikėja, kuri buvo įsteigta 2016. Įmonę įkūrėme atsiradus rinkos poreikiui naujiems atsiskaitymo sprendimams, tinkantiems tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Šiandien ESTO gali pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų ir virš 200000 klientų. Daugiau informacijos: esto.eu/lt. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su ESTO UAB atstovu [email protected] arba gyvo pokalbio metu esto.eu/lt svetainėje.