Prekių grąžinimas

Grąžinti įsigytą kokybišką prekę galima per 30 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo / įsigijimo dienos. Būtinos sąlygos:

1. prekės ir pakuotės išvaizda iš esmės nepasikeitusi
2. prekė nepažeista, nesugadinta, pilnos komplektacijos (serijiniai numeriai negali būti panaudoti/registruoti; nesuplėšyta ar kitaip pažeista pakuotė; nenuplėštos etiketės ar apsauginės plėvelės)
3. turite prekės įsigijimo dokumentą (soundium.lt parduotuvėje prekių įsigijimo dokumentai yra dviejų rūšių: arba kasos aparato kvitas, arba PVM sąskaita faktūra).

Jei esate iš Vilniaus, maloniai prašome grąžinimui su preke(ėmis) atvykti į mūsų parduotuvę T. Ševčenkos g. 18.

Jei esate ne iš Vilniaus, prekę galite grąžinti į artimiausią jums DPD siuntų tašką (visus juos rasite čia) - jums už tai mokėti nereikės. Parsisiųskite ir užpildykite žemiau esančią grąžinimo formą, tada atsiųskite mums į [email protected]. Su jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną nuo grąžinimo formos gavimo dienos, kad būtų patvirtinta grąžinimo galimybė, taip pat el. paštu gausite DPD lipduką grąžinimui su tolesnėmis instrukcijomis.

Grąžinimo forma.doc

Pinigai visais atvejais grąžinami tik į mokėtojo banko sąskaitą per 5 darbo dienas nuo prekės pristatymo mums dienos.

Dėmesio: jei programinės įrangos pakuotė yra pažeista, įranga negali būti grąžinama.

Dėmesio: specialiai jums pagal užsakymą atvežtos prekės, įsigytos parduotuvėje T. Ševčenkos g. 18, Vilniuje, yra negrąžinamos.

Dėmesio: dėl higienos priežasčių grąžinimas negalioja Alpine produkcijai bei į ausis įkišamoms ausinėms, nebent galima nustatyti, kad pakuotė niekada nebuvo atidaryta. Dėl nusidėvėjimo priežasčių grąžinimas negalioja adatėlėms bei adatoms, nebent galima nustatyti, kad pakuotė niekada nebuvo atidaryta. Grąžinimas taip pat negalioja išpakuotiems laidams.

Prekių garantijos bei grąžinimo taisyklės parengtos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217 bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Prenumeruok Naujienas
Pirmieji viską sužino prenumeratoriai. Neleisk, kad naujieną iš po nosies pagriebtų kitas!