Nuomos sąlygos

Kas yra Soundium nuoma?

Soundium nuoma – tai galimybė išsinuomoti įvairią įrangą jūsų renginiui, projektui ar tiesiog įrangos išbandymui jūsų studijoje, namų aplinkoje.

Jei esate fizinis asmuo, Soundium nuoma jums aktuali, nes ji suteikia galimybę neįsigijus daikto jį išbandyti įvairiose situacijose – tai padeda lengviau apsispręsti, ar daiktas jums tikrai reikalingas. Taip pat patogu įrangą nuomoti jūsų vienkartiniams projektams, darbams ir užduotims; nedideliems renginiams.

Jei esate įmonė, Soundium nuoma jums gali padėti išpildyti jūsų mažo/vidutinio renginio techninį raiderį. Taip pat įrangą nuomojame reklamoms, filmavimams bei kitiems jūsų darbams, kai jums daikto pirkti neapsimoka, nes įmonės veikloje jį galbūt panaudotumėte tik kelis kartus.

 

Kokia įrangą galima išnuomoti?

Soundium nuomoja įrangą, kurią turime parduotuvėje kaip demonstracinę. Taip pat turime įrangos, kuri naudojama tik nuomai – visą sąrašą galite rasti čia. Pagal poreikį į mus galima kreiptis dėl bet kurio mūsų el. parduotuvėje esančio daikto - esame lankstūs ir pasiruošę pateikti jums naudingą pasiūlymą.

 

Kas gali pasinaudoti Soundium nuoma?

Įrangą nuomojame tiek fiziniams (nuo 18 metų), tiek juridiniams asmenims (įmonėms). Įmonės vardu įrangą norintis nuomotis asmuo privalo turėti įgaliojimą, leidžiantį jam sudaryti nuomos sutartį įmonės vardu.

 

Koks yra nuomos procesas?

Viskas labai paprasta – nuomos kategorijoje susiraskite jums reikalingus produktus ir susidėkite juos į krepšelį. Užpildę reikalingą informaciją, pateikite užsakymą.

 

 • Kainos ir apmokėjimas
  Nuomos kainos už pirmą ir papildomas dienas nurodytos prie kiekvieno produkto. Apmokėjimas atliekamas iš karto pateikus užsakymą (įmanoma mokėti el. bankininkyste, kreditine kortele, Paypal, pavedimu) arba grynais/kortele atsiimant nuomojamus daiktus mūsų parduotuvėje. Jei užsakymas buvo apmokėtas iš karto, daiktus gali atsiimti tik tas asmuo, kurio vardu buvo atliktas apmokėjimas (būtinas asmens dokumentas). Jei užsakymas buvo apmokėtas iš karto kreditine kortele, atsiimant daiktus būtina turėti kortelę duomenų patikrinimui.
  Už nuomos paslaugas išrašome sąskaitas faktūras.
 •  

 • Atsiėmimas
  Sulaukę patvirtinimo, kad nuomojamus daiktus galima atsiimti, galite atvykti į mūsų parduotuvę. Būtinai turėkite asmens dokumentą (arba jei atstovaujate juridinį asmenį – įgaliojimą ir asmens dokumentą), kadangi bus pasirašomas leidimas tvarkyti jūsų asmens duomenis ir nuomos sutartis. Taip pat mes pasidarysime jūsų tapatybę įrodančio dokumento kopiją.

  Nuomos sutartį galite peržiūrėti čia.

  Pasirašius dokumentus, mes jums perduosime nuomojamus daiktus.
 •  

 • Grąžinimas
  Išnuomoti daiktai grąžinami sutartyje sutarta grąžinimo data ir pasirašomas grąžinimo aktas. Visi daiktai privalo būti švarūs, grąžinami tokios būklės, komplektacijos bei tokioje pakuotėje, kaip jums buvo perduoti.

  Mes pasiliekame sau 1-2 darbo dienas grąžintiems daiktams patikrinti – paaiškėjus, kad kažko trūksta ar kažkas neveikia taip, kaip turėtų, mes su jumis susisieksime, bet ne vėliau nei paminėtu 1-2 darbo dienų laikotarpiu.