Pamokos ir Kainos
Mokytojai
Jonas K.
  • Ableton Pamokos
  • DJ Pamokos
  • Asmeninės Pamokos
  • Elektroninės muzikos scenoje žinomas kaip Calli / John Patter
  • Leidžiasi įrašų kompanijose Ninefont, MOIL, Rotten City, Dogs & Vultures.
  • Nuolat groja Kablys Club (turi renginių seriją Darkroom), Opium, Lizdas ir t.t.
Daugiau informacijos apie mokytoją
Muzika susidomėjęs nuo mažens, Jonas didžėjavimo mokytis pradėjo būdamas 16-metis, taigi, kūryba užsiima jau pusę savo gyvenimo. Neapsiriboja vienu žanru - prodiusuoja nuo downtempo iki techno. Jonas dirba su Ableton Live programa, savo namų studijoje naudoja Elektron bei Roland sintezatorius, nuolat plečia savo pažintį tiek su programine įranga, tiek su hardware'u.
Registruokis mano pamokai
Registruotis
Užpildykite žemiau esančią formą ir mokytojas su jumis susisieks!
Pirmos pamokos
30 min. nemokamos!
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar ši mokykla man tiktų?
Jei mėgsti elektroninę muziką ir nori išmokti ją kurti ar groti kaip DJ bei moki anglų kalbą, tuomet Soundium mokykla yra tavo paslaugoms. Žinoma, toks noras turi būti tavo aistra – tobulėjimas priklauso ir nuo paties mokinio nusiteikimo.
Ar yra amžiaus cenzas?
Taip. Mokykloje gali mokytis 16 metų ir vyresni asmenys. Kol kas su jaunesniais mokiniais nedirbame.
Ar reikia turėti kažkokią savo įrangą?
Pamokų metu – nereikia, nes galima naudotis įranga, esančia mokykloje. Žinoma, gali pamokų metu naudoti ir savo kompiuterį (kitos įrangos atsinešti neverta, nebent pamoka specifiškai su ja susijusi).
Ar yra kažkokie minimalūs reikalavimai mokiniams?
Norintys mokytis privalo mokėti anglų kalbą, nes programinės įrangos sukurtos anglų kalba; mokėti naudotis kompiuteriu; būti motyvuoti įgyti žinių, atlikti namų darbus ar pasigilinti į tam tikrus niuansus papildomai, jei mokytojas rekomenduos tai padaryti.
Kokia pamokų trukmė ir kaina?
Trumpiausia pamokos trukmė – 1 valanda, ilgiausia – 3 valandos (įskaitant pertrauką). 1 valandos kaina yra 30€. Įvadinei pamokai (1 val.) pridedame 30 min. nemokamai - susipažinimui ir pan.
Kaip vyksta pamoka?
Viskas prasideda nuo susipažinimo pokalbio, kurio metu mokytojas išsiaiškina mokinio lūkesčius – ko jis siekia, ką planuoja veikti su įgytomis žiniomis, taip pat daugmaž numato, koks mokinio patyrimo lygis, nes pagal tai sudaroma mokymo programa. Pamoka vyksta demonstravimo ir komandinio darbo su mokytoju principu, naudojama mokinio pasirinkta programinė ir kita papildoma įranga.

Pamokų metu gali būti naudojama techninė literatūra bei informacijos šaltiniai internete. Pamoku metų mokinys gali užsirašinėti, bet tai tikrai nebūtina. Muzikinės programinės įrangos yra intuityvios ir kartojant tuos pačius veiksmus jose išmokstama greičiau, negu kalant tekstą iš manualo.
Ar galima mokytis dviese su draugu?
Taip, įmanoma mokytis dviems draugams/kolegoms vienu metu. Bet mes grupių iš dviejų nepažįstamų žmonių nekomplektuojame – du asmenys gali mokytis vienu metu, jei kartu patys kreipiasi į mus su tokiu prašymu (1 val. kaina 50€).
Ar galima mokytis grupėse?
Kol kas tokios galimybės nėra ir didesnėms nei dviejų žmonių grupėms pamokos nevyksta.
Aš jau visai patyręs, ar man tokia mokykla gali būti naudinga?
Gali. Jei trūksta žinių ar praktikos, tarkim, garso dizaine, darbe su sintezatoriais, studijos įsirengimo temomis, visada gali praversti patyrusio asmens nuomonė bei žvilgsnis iš šalies.

Taip pat galime pasiūlyti pamokas, jei norite išmokti dirbti konkrečiu aparatu – tam reikalingas atskiras susitarimas (tai būtų asmeninė pamoka).
Kokie pamokų laikai?
Pačios pamokos laikas derinamas su mokiniu individualiai pagal mokytojo grafiką. Mokykla pamokoms atvira nuo 10 iki 20 valandos.
Neradote jums rūpimo klausimo?
E: [email protected]

Mokytojo Jono kontaktai:
+370 673 18252