Winter NAMM 2015 naujienos - pirma dalis
Vienas laukiamiausių metų įvykių - žieminė NAMM paroda JAV, kurios metu aparatūros mylėtojų kraujas užkaista iki maksimumo, prasidės jau sausio 22 d. Kol kas į paviršių išlindo tik miglota informacija, bet panašu, kad naujienų iš gerai pažįstamų vardų bus.

Roland Aira serija parodė, kad kompanija moka kurti intrigą. Dabar gi naujo sintezatoriaus JD-Xi nuotrauka nutekėjo japonų atlikėjo Daisuke Asakura dėka. Panašu, kad sintezatorius sukurtas pagal seną modelį JD-800. 37 mini klavišai, vokoderis, TB-303 tipo sekvenceris - techninių specifikacijų kol kas mažai, bet kitaip ir nebūtų įdomu.

roland-JD-Xi

Arturia Kad Arturia pristatinės naują garso kortą (ar jų seriją), buvo aišku jau tada, kai prieš Kalėdas pasirodė jų video, aptariantis dabartinių garso kortų problematiką. Pareiškimas drąsus ir abstraktus, bet mes Arturia produktais niekada neabejojome. Dabar belieka tik laukti. Daugiau info >>Korg Ši kompanija mėgsta konkretumą - NAMM turi būti pristatytas sintezatorius ARP Odyssey, jau daugiau nei prieš 30 metų užsidariusios kompanijos ARP Instruments bestselerio replika (gerąja prasme). Turime keletą nuotraukų, ir tai kol kas viskas, ką Korg atskleidė.

arp-odysseyarp-odyssey2