Reloop Elite DJ mikšeris ir RP-8000 MK2 patefonas

Iki NAMM parodos likus kiek daugiau nei dviems savaitėms muzikos įrangos ir softo gamintojai po truputį atskleidžia kortas. Panašu, jog kol kas labiausiai džiūgauti gali DJ’ai - po netikėtų naujienų iš Technics stovyklos, šįkart Reloop smogia su dviguba jėga ir pristato DJ performinimui skirtą komplektą - DJ mikšerį Reloop Elite ir patefoną RP-8000 MK2.

Reloop Elite - Serato DVS sistemai pritaikytas 2-jų kanalų mikšeris, prikimštas naujausių technologijų (3 bekontakčiai inno faderiai, 2 atskiri Serato FX blokai, 2 ekranai, 16 padų, galimybė prijungti 2 kompiuterius), turės viską ko reikia tiek įprastam grojimui, tiek rimtesniam pasirodymui, be kita ko, už labai vartotojui draugišką kainą (lyginant su artimiausiais konkurentais).

Reloop RP-8000 MK2 patefonas sukurtas tobulam tandemui su Elite mikšeriu ir Serato - Smart Link USB portai leis viską sujungti akimirksniu, o 8 papildomi padai tik dar labiau išplės arsenalą performinimui. Solidus ir tvirtas metalinis korpusas slepia iItin stabilų ir gerą sukimo momentą turintį direct-drive variklį, kurį galima papildomai reguliuoti pagal savo skonį.