Pirkinių Gidai

 1. DJ Ausinių Gidas

  DJ Ausinių Gidas

  Renkantis DJ ausines, apima daug dvejonių ir dilemų - pasistengsime išryškinti, apie ką reikia pagalvoti. Perspėjame, kad DJ ausinės nebūna pigios, o kadangi joms reikės skirti nemažą pinigų sumą, pirkti būtina protingai ir galvojant apie investiciją į ateitį. Išvardijame šešis punktus, į kuriuos ir siūlome koncentruotis ieškant svarbiausio DJ atributo:

  1. Žiūrėk, kad ausinės būtų patogios, bet ne tik ant tavo galvos, o ir aplink kaklą, juk didžėjai ne visada ausines užsidėję ant ausų - dažniausiai jos kabo aplink kaklą ant pečių. Taigi, jei nuo ausinių ant kaklo tau niežti, nepatogu ar tokioje pozicijoje jos šiaip tave erzina, jūsų santykiai ilgai netruks, kad ir kaip komfortabiliai su jomis jaustumeis tradiciškai, ant galvos.

  2. Turi turėti galimybę naudoti ausines tik viena ausimi. Grojant paprastai viena ausimi klausai monitorinės kolonėlės, o kita - artėjančios dainos, todėl gali tiksliai suvesti ritmus. Jeigu išsirinkai

  Read more »
 2. DJ Kontrolerių Gidas

  DJ Kontrolerių Gidas

  DJ kontroleris yra pats lengviausias (kalbant apie svorį ir veikimo perpratimą) ir mobiliausias sprendimas, norint tiesiog groti. Tai - aparatas, turintis viską viename, leisiantis groti naudojantis savo kompiuterio/USB rakto muzikine biblioteka kaip tai darytų didžėjus klube su atskirai sujungtais grotuvais bei mikšeriu. Turint DJ kontrolerį, mokytis labai paprasta - net ir mažesni, nebrangūs DJ kontroleriai turi pagrindines funkcijas, kurių pradžioje pakanka. 

  Šis DJ kontrolerių gidas nenurodys konkrečių modelių, kurie tau tiktų, dėl to, kad DJ kontrolerių rinkoje nuolat vyksta daugybė pokyčių, modeliai būna atnaujinami, nebegaminami, todėl nesiorientuosime į tikslius produktus (tuo klausimu jums visada pats mūsų konsultantai), o nupasakosime dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis.


  Veikimo principas 
  Turint DJ kontrolerį, imituojamas tradicinis klubinis aparatūros sąstatas: patefonai/

  Read more »
 3. MIDI Klaviatūrų Gidas

  MIDI Klaviatūrų Gidas

  MIDI klaviatūra gali tapti tavo pirmuoju žingsniu į geležies pasaulį, jei iki tol muziką kūrei/grojai/dirbai tik su programine įranga. Norint groti MIDI klaviatūra, būtinai reikalingas kompiuteris, bet programinės įrangos dėka gali turėti tūkstančius virtualių instrumentų ir išgauti milijonus garsų - tai garantuoja kūrybinę laisvę. Jei trumpai, vienas svarbiausių MIDI klaviatūros pliusų yra universalumas garsų atžvilgiu. Kiti privalumai – lengvas transportavimas, plačios klavišų ir kitų funkcijų pasirinkimo galimybės, sąlyginai nedidelės kai kurių gamintojų produktų kainos, greitas prijungimas prie tavo turimo kompiuterio.

  Sukūrėme šį gidą tam, kad suprastum, kaip MIDI klaviatūra dirba ir į ką būtina atkreipti dėmesį ją renkantis. Kadangi tai klaviatūra, jau pats pavadinimas sufleruoja, jog svarbiausią vaidmenį renkantis atlieka klavišai, bet verta apgalvoti ir kitus dalykus - papildomas funkcijas, leidžiančias paleisti ir modifikuoti garsus, taip pat įvesties bei išvesties var

  Read more »