Naujienos: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ir Komplete Start

Pradėti kurti muziką gali kiekvienas ir tai neturėtų būti brangu ar sudėtinga. Tokią žinutę siunčia Native Instruments ir paleidžia visą gausybę piniginės neplėšančių pasiūlymų – kompaktišką midi klaviatūrą, du audio interface‘us ir, žinoma, daug naujo software‘o.

Komplete Kontrol M32 - maža, tačiau beveik tris oktavas apimanti MIDI klaviatūra, leisianti mygtukais ir knobais kontroliuoti grojamus instrumentus ir DAW. Dėl savo dydžio puikiai tinka daug keliaujantiems ar darbastalio vietą taupantiems kūrėjams. Komplekte – Ableton Live 10 Lite licencija, begalė virtualių NI instrumentų ir daugiau nei 2000 garsų iš Sounds.com.

Komplete Audio 1 ir 2: Audio interface‘as – vienas pagrindinių pirkinių pradedant kurti muziką kompiuteriu. NI pristato naują biudžetinę garso kortą ir leidžia pasirinkti vieną iš dviejų variantų pagal reikalingą input‘ų kiekį, taip nepermokant už funkcijas, kurių kol kas nereikia. Tad jei nori įrašinėti podcastus, vokalą, gitarą ar kitus instrumentus – galėsi pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Kaip ir Kontrol M32 atveju, Audio 1 ir 2 atkeliauja su viskuo, ko reikia sklandžiai pradžiai - Ableton Live 10 Lite licencija, virtualių NI instrumentų rinkiniu ir daugybe nemokamų garsų ir loopų.

Traktor DJ 2 - paprastas, bet galingas DJ appsas grįžta su nauja jėga ir antra versija, veikiančia trijose pagrindinėse platformose (Mac, Windows ir iOS). Bene rimčiausia naujiena - SoundCloud Go+ integracija, kuri leis streaminti ir miksuoti kūrinius tiesiai iš Soundcloud.

Komplete Start: viena geresnių naujienų palikta pabaigai. Visiškai nemokamas NI virtualių instrumentų ir programų paketas su 15 virtualių instrumentų, dviem efektais ir daugiau nei 2000 nemokamų garsų pasiekiamas tiesiai iš NI interneto svetainės.