Naujienos: Korg Volca Modular, Volca Drum ir Minilogue XD

Šventinių tūsų prisiminimams prablukus ir kalėdines eglutes nupuošus, kiek pavėlavę ateina trys Korg karaliai.

Volca Modular - skirtas visiems, kuriems knieti išbandyti modulinius sintezatorius, bet trūksta pasiryžimo, žinių ar lėšų. Čia nereikės sukti galvos, kokį case’ą ar kuriuos modulius pasirinkti - viskas, ko reikia pradėti pažintį su moduline sinteze jau yra komplekte. 6 analoginiai Volca Modular moduliai turi 50 patch taškų, kuriuos jungiant mini patch kabeliais atsivers neribotos garso dizaino galimybės ir netikėti atradimai.

Volca Drum - Korg pastiprinimas tiems, kam Volca serijoje ritmui kurti nepakako Beats ir Sample. Volca Drum skaitmeninis perkusijos sintezatorius padės atrasti dar negirdėtus būgnų garsus, garso efektus ir netikėtas ritmines linijas. Mažas korpusas slepia galingą skaitmeninės sintezės variklį, lengvai kontroliuojamą 8 knobais, 2 modelių dinaminių efektų bloką ir solidų sekvencerį, leisiantį programuoti poliritmus kiekvienam žingsniui.

Geriausiai pasaulyje parduodamas polifoninis analoginis sintezatorius Minilogue gauna neblogą injekciją naujų funkcijų ir sugrįžta kaip Minilogue XD. O naujienos tikrai daug žadančios: gerokai brangesnio giminaičio Prologue pagrindu sukurtas naujas 4 balsų analoginis garso variklis, Monologue stiliaus 16 mygtukų polifoninis step-sekvenceris, skaitmeninis osciliatorius garsų paletei praplėsti ir dar daugybė kitų funkcijų. Mažas, galingas ir įperkamas neapiplėšus banko.