Naujienos

 1. Pioneer DDJ-800 DJ kontroleris

  Pioneer DDJ-800 DJ kontroleris

  Kai 400 per mažai, o 1000 - per daug, Pioneer pasiūlo 800. Naujasis Pioneer DDJ-800 yra Recordbox DJ kontrolerių serijos tarpinis variantas tarp į pradedančius orientuoto DDJ-400 ir 4 kanalų monstro DDJ-1000.

  DDJ-800 yra kompaktiškas ir galingas kontroleris, galintis veikti ir kaip standalone 2-jų kanalų audio mikseris, tačiau visos jo galimybės pilnai atsiskleis tik su Recordbox softu. Sveriantis kiek mažiau nei 5 kg, tačiau turintis viską, ko reikia ne tik miksuoti, bet ir padaryti tikrą DJ performansą - Beat efektų sekcija ir 16 padų leis naudoti kontrolerį kaip muzikos instrumentą. Be to, kontroleris turi du įėjimus mikrofonams, tad į pagalbą visada gali ateiti MC.

  Vienas iš DDJ-1000 perimtų ir labai gerai atpažįstamų bruožų - Jog Wheel’uose įtaisyti LCD ekraniukai, rodantys visą reikalingą informaciją. O kadangi bendras valdymo principas atkartoja pasauliniu standartu tapusios NXS2 serijos valdymo išdėstymą - įsivažiuoti neturėtų būti sunku.

  Read more »
 2. Naujiena: Serato Studio

  Naujiena: Serato Studio

  Riba tarp DJ ir prodiuserio šiandien jau ir taip nėra labai ryški, tačiau panašu, kad greitai jos visiškai nebeliks. Po Serato Sample pasisekimo, DJ softo sunkiasvoriai iš Naujosios Zelandijos Serato, žengia dar toliau ir pristato naują DJ skirtą muzikos kūrimo programą (DAW) - Serato Studio.

  Anot jų, pagrindinė priežastis kodėl DJ atsisako minties kurti muziką yra muzikos programų sudėtingumas. Net ir geriausi tikrų ar skaitmeninių “blynų” sukiotojai nebūtinai lengvai perpranta Ableton Live ar kitų DAW subtilybes ir funkcijų gausą. Tad Serato bando užpildyti spragą ir siūlo DAW, maksimaliai pritaikytą DJ, savo interface’u primenančią Serato DJ ir Serato Sample miksą, paprastą, be jokių perteklinių funkcijų ir tik su tuo, prie ko jau yra pripratę šių dienų skaitmeniniai DJ.

  Tačiau šiuo atveju, paprastas nereiškia prastas - už nesudėtingo interface’o slypi galingas įrankis. Su Studio bus galima sempluoti naudojant cue point’us, sekvencinti semplus ir VSTi instrumentus

  Read more »
 3. Naujiena: Elektron Model:Samples ritmo mašina

  Naujiena: Elektron Model:Samples ritmo mašina

  Kai jau atrodo, kad visas muzikos pasaulis galutinai pametė galvas modulinių sintezatorių laidų raizgalynėje, švedai Elektron grįžta prie pagrindų - ritmo. Naujasis Model:Samples groovebox’as skirtas tiems, kam kiti Elektron aparatai atrodė per brangūs, arba per sudėtingi. 6 audio takų ritmo mašina turi 6 lietimo stiprumui jautrius padus, o kiekvienas knobas kontroliuoja vieną funkciją - jokių sudėtingų meniu ir paslėptų funkcijų, dėl kurių apie Octatrack jau sklando legendos. Model:Samples atkeliauja su 300 įvairių garsų iš Splice.com ir nors tiesiogiai įrašinėti savo samplų galimybės nėra, visus norimus garsus galima sukelti iš kompiuterio prijungus groovebox’ą per USB. Mažas, lengvas (0.814 kg), galingas ir nebrangus - panašu, kad Model:Samples greitai ras savo vietą tiek studijoje, tiek ant scenos.

  Read more »
 4. Naujiena: Akai Force

  Naujiena: Akai Force

  Kaip pasakytų Obi-Wan Kenobi, “May the Force be with you”. Jam paantrintų ir Akai. Prieš beveik 10 metų sukūrę APC MIDI kontrolerį Live’ui, vėliau - padėję Abletonui sukonstruoti pirmąjį Push, šiemet Akai visiems užbėga už akių ir pristato naują standalone muzikos kūrimo ir atlikimo workstationą - Force.

  Force, kaip šveicariškas peilis, turės viską, ko reikia tiek muzikos kūrybai, tiek jos grojimui gyvai viename kompaktiškame įrenginyje, veikiančiame be kompiuterio. Iš APC atpažįstama 64 padų matrica, 7 colių liečiamas ekranas, 8 knobai ir crossfaderis - tokių kontrolės galimybių viename įrenginyje, ko gero, dar nėra buvę. Semplavimas MPC stiliumi, klipų ir loopų sinchronizuotas paleidinėjimas su time-stretchingu kaip iš Ableton Live, 4 sintezės varikliai ir begalė kitų funkcijų - panašu, kad Force pilnai pateisina savo pavadinimą.

  Read more »
 5. Naujiena: Arturia MicroFreak

  Naujiena: Arturia MicroFreak

  Būna atvejų, kai pavadinimas nieko nepasako apie patį produktą. Būna atvejų, kai pavadinimas pilnai atspindi produkto esmę. Pastarasis atvejis – būtent toks. Trumpai tariant, MicroFreak yra šioks toks nesusipratimas ir kūrėjų išdaiga. Tačiau, siaubingai įdomi išdaiga!

  MicroFreak – mažas, bet galingas sintezatorius, tikras netikėtų kombinacijų ir įdomių funkcijų kratinys. Jo garso variklis apjungia skaitmeninę ir wavetable sintezę su fizikiniu modeliavimu, o rezultatas paskaninamas analoginiu filtru. Šalia įprastų funkcijų, tokių kaip LFO, sekvenceris ar arpedžiatorius, šiame instrumente rasime ir moduliacijos matricą, kuri padės išgauti dar dinamiškesnį garsą, o “Spice and Dice” funkcija įneš atsitiktinumų ir chaoso į suprogramuotas sekas.

  Tačiau bene įdomiausias MicroFreak akcentas yra klaviatūra, arba tiksliau – jos nebuvimas. Vietoje įprastų klavišų čia naudojama itin ekspresyvi elektroninė plokštė, jautri lietimui ir paspaudimo stiprumui. Anot Arturia atstovų,

  Read more »
 6. Naujienos: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ir Komplete Start

  Naujienos: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ir Komplete Start

  Pradėti kurti muziką gali kiekvienas ir tai neturėtų būti brangu ar sudėtinga. Tokią žinutę siunčia Native Instruments ir paleidžia visą gausybę piniginės neplėšančių pasiūlymų – kompaktišką midi klaviatūrą, du audio interface‘us ir, žinoma, daug naujo software‘o.

  Komplete Kontrol M32 - maža, tačiau beveik tris oktavas apimanti MIDI klaviatūra, leisianti mygtukais ir knobais kontroliuoti grojamus instrumentus ir DAW. Dėl savo dydžio puikiai tinka daug keliaujantiems ar darbastalio vietą taupantiems kūrėjams. Komplekte – Ableton Live 10 Lite licencija, begalė virtualių NI instrumentų ir daugiau nei 2000 garsų iš Sounds.com.

  Komplete Audio 1 ir 2: Audio interface‘as – vienas pagrindinių pirkinių pradedant kurti muziką kompiuteriu. NI pristato naują biudžetinę garso kortą ir leidžia pasirinkti vieną iš dviejų variantų pagal reikalingą input‘ų kiekį, taip nepermokant už funkcijas, kurių kol kas nereikia. Tad jei nori įrašinėti podcastus, vokalą, gitarą ar kitus instrument

  Read more »
 7. Naujiena: Arturia AudioFuse Studio ir AudioFuse 8Pre

  Naujiena: Arturia AudioFuse Studio ir AudioFuse 8Pre

  Arturia AudioFuse šeima auga. Prieš porą metų pasirodęs pirmasis AudioFuse interface’as savo kompaktiškame korpuse, regis, talpino visas funkcijas, kokias tik buvo galima sugalvoti. Trūko nebent daugiau audio inputų ir outputų. Panašu, jog Arturia tai puikiai suprato ir todėl šiemet ši prancūzų kompanija pristato net du naujus, gerokai didesnius interface’us, papildančius šią seriją.

  AudioFuse Studio - tai tikras prodiuserio studijos hub’as. 4 kombinuoti XLR/jack audio įėjimai mikrofonams ar instrumentams priekyje bei dar 4 line inputai gale, phono įėjimas prijungti patefonui, ADAT, S/PDIF ir Word Clock sąsajos bei galimybė prijungti dvi poras audio monitorių. Pats įrenginys primena analoginę konsolę ir turi itin patogiai ir intuityviai išdėstytą naudotojo sąsają.

  AudioFuse 8Pre - tai du įrenginiai viename - jis gali veikti ir kaip audio interface’as, ir kaip 8 kanalus mikrofonams turintis praplėtimo blokas, jungiamas per ADAT prie bet kurio kito audio interfac

  Read more »
 8. Naujiena: Behringer VC340 vocoderis

  Naujiena: Behringer VC340 vocoderis

  Behringer toliau pildo atrastą nišą ir ruošia dar vieną legendinio instrumento repliką. Ikoninis 80-ųjų Roland VP-330 vocoderis jau seniai nebegaminamas ir retai besutinkamas, tad internetinėse parduotuvėse jo keturženklė kaina jau nebestebina. Tačiau panašu, jog greitai turėsime įperkamą ir skambesiu nenusileidžiančią alternatyvą - Behringer Vocoder VC340.

  VC340 - tai analoginis vocoderis-sintezatorius, generuojantis žmogaus balso ir styginių instrumentų garsus, o prijungus mikrofoną per XLR jungtį leidžia balsui suteikti taip gerai pažįstamą 8 dešimtmečio atspalvį ir roboto tembrą. Vardan skambesio autentiškumo VC340 vidinių komponentų schema maksimaliai atkartoja originalųjį VP-330. 32 slaideriai ir jungikliai suteikia pilną garso parametrų kontrolę, o papildomos USB ir MIDI jungtys leidžia prijungti VC340 prie kitų sintezatorių ir sekvencerių.

  Read more »
 9. Naujiena: Teenage Engineering moduliniai sintezatoriai

  Naujiena: Teenage Engineering moduliniai sintezatoriai

  Moduliniai sintezatoriai vargšams - būtent taip kompanija pristato savo naujausią produktų seriją, kurią sudaro trys skirtingi korpusai ir 15 modulių.

  Didžiausias serijos modelis - Pocket Operator Modular 400 analoginis sintezatorius, kurį sudaro trys osciliatoriai, triukšmo bei random generatoriai, du envelopes, 2 VCA, filtras, mikšeris, garsiakalbis ir 16 žingsnių sekvenceris. Komplekte su geltonu korpusu dar yra 15 patch laidų.

  Pocket Operator Modular 170 - tai analoginis monofoninis sintezatorius su integruotu sekvenceriu: pats korpusas, 9 skirtingi moduliai ir 8 patch laidai viename komplekte už absoliučiai kišenės nedraskančią kainą.

  Pocket Operator Modular 16 yra klaviatūra su sekvenceriu, ją galima jungti prie Modular 400 sistemos arba prie kitų modulin

  Read more »
Page