Naujienos: keturi švieži Korg aparatai
Visi didieji vardai skelbia naujienas arba bent jau atnaujina produktus, Korg ne išimtis - jie pristato pergalvotą ir patobulintą electribe groovebox'ų seriją, tiksliau, du modulius - sintezatorių ir semplerį. Mažai aparatų muzikos vystymuisi turėjo tokią didelę įtaką, kaip kad ši Korg serija.

korg-electribe-sampler

Tiek electribe, tiek electribe samplerkaossilator paveldėjo liečiamą jutiklinį pad'ą, todėl dabar pasirodant scenoje niekada neteks sugroti "klaidingų" natų.

Dar viena svarbi naujiena - abu prietaisai suderinami su Ableton Live.

electribe pasirodys lapkritį, o electribe sampler - gruodį. Kol kas turime trumpą video apie electribe:korg-volca-sample

Prie klientų numylėtos volca serijos prisijungia volca sample semplų grotuvas/sekvenceris, leidžiantis realiu laiku redaguoti iki 100 semplų. Kaip patys Korg sako, naujoji volca "leidžia sugrįžti prie semplavimo šaknų, kai bet kokie aptikti garsai - pokalbių nuotrupos, vokalas, aplinkos garsas ir maži triukšmai - galėjo tapti medžiaga muzikinei kūrybai". Kol kas tai ne standalone produktas, veikiantis tik iOS aplinkoje (tikimės naujienų Android ir Windows vartotojams). Irgi žiūrime pristatymą:korg-mini-kaoss-pad-2s

Paskutinis, bet ne prasčiausias - mini kaoss pad 2S, kurio pad'as leidžia valdyti efektus, o MicroSD kortelės dėka galima juos atkurti MP3 formatu. Aišku, galima semplus įrašyti ir patiems tiesiog gaudant aplinkos garsu arba pasinaudojus įdiegtu mikrofonu, o po to juos modifikuoti. Puikus priedas bet kokios muzikos kūrėjams:Pastarieji du, volca sample ir mini kaoss pad 2S, taip pat suderinti veikti su Ableton Live.

Beje, Korg dabar visus instrumentų pavadinimus rašo iš mažųjų raidžių - sunku priprasti.