Naujiena: Pioneer Toraiz SQUID sekvenceris

Panašu, jog Pioneer nežada apsiriboti tik DJ įrangos gamyba ir toliau plečia savo muzikos kūrėjams skirtų įrenginių seriją Toraiz. Šį kartą Pioneer pristato Toraiz SQUID - daugiakanalį sekvencerį, padėsiantį pažaboti savo hardware’ą grojant ant scenos ir studijoje.

SQUID turi 16 kanalų, tad geba kontroliuoti iki 16 skirtingų instrumentų (sintezatorių, ritmo mašinų ar samplerių) MIDI, CV/GATE, Clock ir DIN Sync jungčių pagalba. USB jungtis skirta susieti SQUID su kompiuteriu lengvam projektų, sekų ar MIDI klipų perkėlimui. 16 padų matrica leis sugroti frazes ar jas dėlioti step-sekvencerio principu, o papildomų dermių, harmonizavimo ir transponavimo funkcijų dėka, sudėtingas melodijas bus galima kurti ir redaguoti nestabdant grojimo ar pasirodymo.

Pabaigai, derėtų užsiminti apie kainą. SQUID turėtų pasirodyti balandžio pabaigoje ir kainuoti apie 600 €. Turint omenyje, jog panašų funkcionalumą turinčių Akai MPC X ir Elektron Octatrack kaina yra daugiau nei dvigubai didesnė, SQUID turėtų nesunkiai rasti kelią į hardware’o entuziastų namus ir studijas.