Naujiena: Arturia  MicroFreak

Būna atvejų, kai pavadinimas nieko nepasako apie patį produktą. Būna atvejų, kai pavadinimas pilnai atspindi produkto esmę. Pastarasis atvejis – būtent toks. Trumpai tariant, MicroFreak yra šioks toks nesusipratimas ir kūrėjų išdaiga. Tačiau, siaubingai įdomi išdaiga!

MicroFreak – mažas, bet galingas sintezatorius, tikras netikėtų kombinacijų ir įdomių funkcijų kratinys. Jo garso variklis apjungia skaitmeninę ir wavetable sintezę su fizikiniu modeliavimu, o rezultatas paskaninamas analoginiu filtru. Šalia įprastų funkcijų, tokių kaip LFO, sekvenceris ar arpedžiatorius, šiame instrumente rasime ir moduliacijos matricą, kuri padės išgauti dar dinamiškesnį garsą, o “Spice and Dice” funkcija įneš atsitiktinumų ir chaoso į suprogramuotas sekas.

Tačiau bene įdomiausias MicroFreak akcentas yra klaviatūra, arba tiksliau – jos nebuvimas. Vietoje įprastų klavišų čia naudojama itin ekspresyvi elektroninė plokštė, jautri lietimui ir paspaudimo stiprumui. Anot Arturia atstovų, mechaninių klavišų nebuvimas niekaip netrukdo grojimo kokybei ir netgi priešingai - padeda groti greičiau.