Naujiena: Arturia AudioFuse Studio ir AudioFuse 8Pre

Arturia AudioFuse šeima auga. Prieš porą metų pasirodęs pirmasis AudioFuse interface’as savo kompaktiškame korpuse, regis, talpino visas funkcijas, kokias tik buvo galima sugalvoti. Trūko nebent daugiau audio inputų ir outputų. Panašu, jog Arturia tai puikiai suprato ir todėl šiemet ši prancūzų kompanija pristato net du naujus, gerokai didesnius interface’us, papildančius šią seriją.

AudioFuse Studio - tai tikras prodiuserio studijos hub’as. 4 kombinuoti XLR/jack audio įėjimai mikrofonams ar instrumentams priekyje bei dar 4 line inputai gale, phono įėjimas prijungti patefonui, ADAT, S/PDIF ir Word Clock sąsajos bei galimybė prijungti dvi poras audio monitorių. Pats įrenginys primena analoginę konsolę ir turi itin patogiai ir intuityviai išdėstytą naudotojo sąsają.

AudioFuse 8Pre - tai du įrenginiai viename - jis gali veikti ir kaip audio interface’as, ir kaip 8 kanalus mikrofonams turintis praplėtimo blokas, jungiamas per ADAT prie bet kurio kito audio interface’o. Iš viso įrenginys turi 16 įėjimo ir 20 išėjimo kanalų, tiesioginio monitoringo funkciją su itin žemu latency ir yra pagamintas kaip tankas - tvirtas metalinis korpusas atlaikys transportavimą ir intensyvų naudojimą.