Naujiena: Akai Fire DAW kontroleris

Panašu, kad vis daugiau DAW gamintojų suvokia dedikuotų kontrolerių svarbą ir seka NI bei Ableton pramintais takais bandydami palengvinti savo vartotojų darbą. Naujausias pavyzdys - Akai Fire. Image Line ir Akai kompanijų bendro darbo vaisius - kontroleris, skirtas FL Studio naudojantiems muzikos kūrėjams.

Patyrę FL vartotojai tikrai atpažins 4 x 16 step sekvencerio tipo lietimui jautrių padų išdėstymą, atkartojantį FL Studio programos vaizdą. Kontroleris ne tik palengvins įprastas ir rutinines procedūras, tokias kaip takelių redagavimas ar garsų paieška, bet ir leis įgroti melodijas bei būgnų partijas padais, naudojant tam skirtas Note Mode ir Drum Mode funkcijas.

Gyvai grojantys atlikėjai taip pat neužmiršti - Performance Mode leis gyvai paleisti garso ir MIDI klipus padais bei kontroliuoti įvairius parametrus, juos priskyrus norimiems knobams.

Smagiausia dalis pabaigai - vienu metu prie to paties kompiuterio galima prijungti iki keturių Fire kontrolerių, taip susikomplektuojant norimo dydžio setup’ą kūrybai studijoje ar grojimui ant scenos.