Naujiena: Teenage Engineering moduliniai sintezatoriai

Moduliniai sintezatoriai vargšams - būtent taip kompanija pristato savo naujausią produktų seriją, kurią sudaro trys skirtingi korpusai ir 15 modulių.

Didžiausias serijos modelis - Pocket Operator Modular 400 analoginis sintezatorius, kurį sudaro trys osciliatoriai, triukšmo bei random generatoriai, du envelopes, 2 VCA, filtras, mikšeris, garsiakalbis ir 16 žingsnių sekvenceris. Komplekte su geltonu korpusu dar yra 15 patch laidų.

Pocket Operator Modular 170 - tai analoginis monofoninis sintezatorius su integruotu sekvenceriu: pats korpusas, 9 skirtingi moduliai ir 8 patch laidai viename komplekte už absoliučiai kišenės nedraskančią kainą.

Pocket Operator Modular 16 yra klaviatūra su sekvenceriu, ją galima jungti prie Modular 400 sistemos arba prie kitų modulinių sintezatorių ir juos valdyti siunčiant CV, pitch ar trigger signalą.

Visi korpusai pristatomi nesulankstyti, tai turi padaryti pirkėjas.

Dabar bet kokie argumentai, kad norisi pradėti dėlioti savo modulinį sintezatorių, bet nėra pinigų, nebeteko galios - su Teenage Engineering pagalba tai bus padaroma nebrangiai ir lengvai.