Naujiena: Technics SL-1210MK7 patefonas

Visada norėjai Technics patefonų, bet senesnius modelius pirkti per skelbimus buvo baisu? Išaušo tavo diena, nes jau greitai galėsi įsigyti naujus.

Technics parodos CES 2019 metu target'ina didžėjus ir pristato naują SL-1210MK7 patefoną. Nuo paskutinės SL-1210MK6 versijos praėjo 12 metų, o prieš kelis metus pristatyti SL-12-0G/GAE modeliai sulaukė kritikos dėl aukštų kainų (tiesa, Technics tų modelių neįvardijo kaip didžėjinių).

Kuo pasižymės naujieji SL-1210MK7? Pirmiausia, naujo tipo coreless direct drive variklis yra sukurtas mažų vibracijų, kurios gali sukelti netvarkingus sukimosi nereguliarumus, pašalinimui. Integruotas mikrokompiuteris, naudojantis Panasonic Blu-ray technologiją (nes juk Technics yra Panasonic korporacijos prekinis ženklas), padidina motoro valdymo tikslumą - tai labai aktualu užsiimantiems scratchu. Pagaliau phono ir maitinimo laidai yra keičiami, o ne įlituoti į korpusą. Paleidimo (torque) ir stabdymo greičiai gali būti nustatyti pagal pageidavimą, taip pat yra nauja reverse play funkcija, kurią galima įjungti patefonui veikiant (prieš tai įsitikinus, kad adata tinkama scratchui). Maža, bet svarbi smulkmena - ryškiai balta LED lemputė labai pagerina adatėlės matymą, lyginant su senesniais modeliais.

SL-1210MK7 korpusas sudarytas iš stiklo pluošto ir aliuminio sluoksnių - toks derinys turi būti labai veiksmingas mažinant aplinkos vibracijas.