Naujiena: Arturia Minibrute 2, Minibrute 2S sintezatoriai ir RackBrute

Minibrute, vienas stipriausių analoginių monofoninių sintezatorių, pirmą kartą pasirodė 2012 metais, o 2018-aisiais atėjo laikas jo atnaujinimui. Ant daugybę galimybių garso formavimui turinčio Minibrute 2 korpuso telpa visos reikalingos kontrolės (osciliatoriai, filtrai, envelope). Sintezatorius su integruotu sekvenceriu savyje talpina ir 48 įėjimų/išėjimų moduliavimo matricą, leidžiančią eksperimentuoti su jos vidiniais nustatymais, arba prie Minibrute 2 prijungti kitus modulius, tarpusavyje jungiant juos ir sintezatorių patch kabeliais, taigi, Arturia taiko ant dabar kylančios pusiau modulinių sintezatorių bangos. Minibrute 2 yra idealus sintezatorius riebioms boso linijoms, ir tikrai geras papildinys bet kuriai studijai.

Dar viena Arturia naujiena yra Minibrute 2S - tai naujojo Minibrute versija be klavišų ir su praplėstomis sekvencinimo galimybėmis. Vietoj klavišų ant Minibrute 2S randame padus (panašius į Drumbrute). Sekvenceris leidžia įrašinėti realiu laiku, jame yra vietos 64 sekoms, kurias galima tarpusavyje jungti. Jau antras Arturia video iš eilės su erzinančia muzika:

Pristačiusi atnaujintus pusiau modulinius Minibrute, Arturia žengia dar vieną žingsnį arčiau modulių su RackBrute - tai dėklai, skirti Eurorack formato moduliams. Dviejų dydžių, 3U ir 6U, versijos turi jau integruotą maitinimo modulį (+12V / -12V / +5V), jų rankenos tuo pačiu tarnauja ir kaip stovas, leidžiantis reguliuoti dėklo pasvirimo kampą. Arturia Link dėka prie RackBrute galima iš karto jungti Minibrute 2 arba Minibrute 2S. Norint pradėti eksperimentuoti su moduliais, Eurorack dėklas yra neišvengiamas pirkinys, ir Arturia apie tai pagalvojo - dėklai nėra brangūs, lyginant su kitais gamintojais, juos lengva transportuoti. Jėga!