Blog

 1. Icicle ir jo geležies bei kontrolerių sintezė

  Icicle ir jo geležies bei kontrolerių sintezė

  Drum and bass prodiuseris Icicle pasakoja, kaip komplektuoja savo įrangą gyviems pasirodymams: juos įprastai lydi vizualizacijos ir MC, bet šį kartą - tik apie garsą. Icicle pradėti groti gyvai motyvavo noras palipti laipteliu aukščiau, nebesukioti vinilų ir sukurti sau iššūkį. Prodiuserio įranga - hibridinė: naudojami Traktor Kontrol D2 STEMS valdymui, papildomi kontroleriai (Maschine MK3 bei JAM, MIDI klaviatūra) ir instrumentai (Virus TI sintezatorius, Eventide Space reverbo pedalas) skirti elementams, kuriuos Icicle pritaiko gyvai, improvizuodamas. P. S. gražūs akiniai.  Kalbos kalbomis, žemiau - pats pasirodymas:

  Read more »
 2. Atmosferų meistro Burial albumui "Untrue" sueina dešimtmetis

  Atmosferų meistro Burial albumui "Untrue" sueina dešimtmetis

  Gerais 2007-aisiais dar nebuvo krizės ir Burial išleido antrąjį savo albumą "Untrue". Galima būtų ginčytis, kad pirmasis albumas "Burial" buvo labiau kertinis bei stebinantis tomis dienomis, bet Resident Advisor žymi būtent "Untrue" dešimtmetį, iškoduodami jo semplus (tai garsai iš kompiuterinių žaidimų; Beyonce bei Usher vokalai arba tiesiog vokalai, rasti Youtube). Burial savo kūryba įrodo, kad už studiją, iki lūbų prigrūstą retų sintezatorių, yra svarbiau vizija ir kad ilgas albumo idėjos kontempliavimas nebūtinai bus vaisingas ("Untrue" buvo sukurtas per dvi savaites). Tai toks albumas, apie kurį kalbėsime ir po šimto metų, nes jis aplenkė laiką - ar turi savo kolekcijoje?

  Read more »
 3. Naujiena: Reloop RP-7000 MK2 patefonai

  Naujiena: Reloop RP-7000 MK2 patefonai

  Reloop atnaujino vieną geriausių ir populiariausių savo gaminių, dažnai minimą kaip kišenei draugišką Technics SL-1200 analogą - patefoną RP-7000. Patefono konstrukcija pergalvota iš esmės, dabar ji dar tvirtesnė ir atsparesnė nepageidaujamoms vibracijoms, tonarmo aukštis - reguliuojamas, taip pat RP-7000 MK2 turi integruotą antiskeitingo mechanizmą. Kadangi pirmos kartos patefonas buvo išties sėkmingas, didelių pakeitimų antros kartos modelyje nėra. Kaina išlieka konkurencinga - artimiausias panašaus tipo patefonas, Pioneer PLX-1000, brangesnis keliais šimtais eurų. Ar verta mesti per petį MK1 ir atsinaujinti į MK2? Turbūt ne. Ar verta susidomėti MK2, jei norisi groti iš vinilų? 100% taip.

  Read more »
 4. Tai koks tas garsių didžėjų gyvenimas?

  Tai koks tas garsių didžėjų gyvenimas?

  Jie ne tiek garsūs ar žvaigždės, kiek tikri profai savo srityje - bet gerai žinomi DJ vardai (Seth Troxler, Carl Cox, Luciano, B.Traits ir kiti) pripažįsta, kad kol aplink tūsinasi publika, jie tuo metu gali kovoti su savo intravertiškumu, liūdesiu, vienišumu tiek ant scenos, tiek nuo jos nulipus. Kanalas DJsounds naują dokumentiką dedikuoja tiems, kurie mus šokdina, ir tiesiai iš didžėjų lūpų galima išgirsti, kaip ši profesija vis dar glamūrizuojama, nors savo pobūdžiu nėra dėkinga nei organizmui, nei psichikai. Neigiamų emocijų išvengti nepavyksta turbūt niekam, todėl sugebėjimas suvienyti žmones vakarėlyje, paversti juos laimingais naudojant muzikos galią yra tai, kas veda visus dokumentikoje pasisakiuosius į priekį. Labai rekomenduojame pažiūrėti:

  Read more »
 5. Naujiena: Pioneer XDJ-RX2 DJ kontroleris

  Naujiena: Pioneer XDJ-RX2 DJ kontroleris

  Prieš tai jau pasivaidenęs video, pristatančiame DDJ-XP1, šiandien XDJ-RX2 tapo oficialiu. Pakeitimai nėra dideli, labiau kosmetiniai, bet vis dėlto tai MK2, o ne visiškai naujas produktas. Lengvesnei dainų paieškai pasitarnaus aukštos rezoliucijos liečiamas ekranas su Qwerty klaviatūra. XDJ-RX2 iš mikšerio DJM-900NXS2 paveldi Color FX, Beat FX, tuos pačius EQ bei feiderius, taigi, klubinę grojimo patirtį galima kaupti namuose, o vietoj keturių padų dabar korpuse atsiranda po 8 spalvotus abiems deck'ams. Panašu, kad šis DJ kontroleris išliks vienu stipriausių Pioneer produktų - XDJ-RX2 išlaisvina nuo kompiuterio, kol kas tai rinkoje siūlo labai mažai DJ kontrolerių gamintojų.

  Read more »
 6. Naujiena: Pioneer DJ Rekordbox 5.0 ir DDJ-XP1 kontroleris

  Naujiena: Pioneer DJ Rekordbox 5.0 ir DDJ-XP1 kontroleris

  Prasidėjo ruduo ir Pioneer įgauna visišką pagreitį. Šiandien kompanija informuoja, kad galutinė nauja Rekordbox 5.0 versija jau yra užbaigta ir paleidžiama:  Tuo pačiu dienos šviesą išvydo ir DDJ-XP1: naujas kontroleris-priedas, orientuotas į tiek Rekordbox DJ, tiek Rekordbox DVS vartotojus, skirtas patogiai ir intuityviai Hot Cues, Pad FX, Beat Jump, Sampler, Beat Loop, Key Shift ir Keyboard režimų kontrolei. 32 padų DDJ-XP1 komplektuojamas kartu su abiejomis programinėmis įrangomis (Rekordbox DJ ir DVS). Pažiūrėk:  Įdomiausia tai, kad video, pristatančiame DDJ-XP1, matyti ir antros kartos XDJ-RX2 (sustabdyk video ties 1:18) - taigi, šis produktas jau ne už kalnų, bet apie jį vėliau, kai Pion

  Read more »
 7. Naujiena: Roland D-05 linear sintezatorius

  Naujiena: Roland D-05 linear sintezatorius

  Rugsėjo 9-oji yra ne tik 909 diena: lygiai prieš 30 metų Roland pradėjo skaitmeninio sintezatoriaus D-50 gamybą. Spėkit, ką jie padaro praėjus 30 metų? Ne, jie neišleidžia naujo produkto. Jie sumažina D-50 iki D-05 - tai dar vienas naujas (naujai senas) Boutique šeimos narys. D-05 kompanija pristato kaip linijinį sintezatorių, t. y. Digital Circuit Behavior (DCB) garsų generatorius derinamas su originalios versijos PCM semplais, todėl legendinio D-50 garsų paletė atkuriama itin autentiškai. D-05 panelė yra tarsi sumažinta D-50 versija, išlaikiusi originalų valdymo mygtukų išdėstymą, taip pat turi ir integruotą joystick'ą, leidžiantį varijuoti tarp žemų / aukštų tonų realiu laiku. Boutique versija dar gali pasigirti 64 žingsnių polifoniniu sekvenceriu ir arpedžiatoriumi. Bet apie sintezatorius kalbėti neįdomu, geriau jų paklausyti:

  Read more »
 8. Naujiena: Native Instruments Maschine MK3 ir Komplete Kontrol MK2

  Naujiena: Native Instruments Maschine MK3 ir Komplete Kontrol MK2

  Ruduo - derlingas metas naujienoms, o jų iš Native Instruments buvo galima tikėtis šimtu procentu. Žinoma, liks nusivylę tie, kurie manė, kad trečios kartos Maschine taps standalone aparatu. Kita vertus, Native Instruments visada buvo stiprūs ties geležies bei softo integracija. Maschine MK3 bus komplektuojamas su Komplete 11 Select, turės aukštos rezoliucijos ekraną, didesnius bei jautresnius mygtukus, integruotą garso kortą ir lietimui jautrų touch-strip'ą. Tuo pačiu Native Instruments skelbia ir apie Komplete Kontrol S49/S61 MK2 pasirodymą. Premium klasės MIDI klaviatūros irgi gavo aukštos rezoliucijos ekranus, daugiau funkcijoms dedikuotų mygtukų, pitch ir mod ratukus, o integracija galima su bet kokiu DAW. Abi naujienos laukiamos spalio mėnesį.  Read more »
 9. Naujiena: Pioneer DDJ-SR2 DJ kontroleris ir DJM-S3 mikšeris

  Naujiena: Pioneer DDJ-SR2 DJ kontroleris ir DJM-S3 mikšeris

  Jau ruduo, ir Pioneer nestabdo ties naujienomis. Šį kartą atnaujinimą gavo ilgai to prašęsis DDJ-SR kontroleris, vadinasi, Pioneer ir Serato bendradarbiavimą tęsia. DDJ-SR2 padai dabar spalvoti, atsirado galimybė valdyti Serato DJ Pitch'n Time pluginą bei naudoti DJ kontrolerį kaip DVS dalį (Serato DVS reikės įsigyti atskirai), o TRS išėjimus pakeitė balansuoti XLR:  Dar vienas naujas produktas Serato vartotojų džiaugsmui - paprastesnė DJM-S9, labai populiaraus mikšerio tarp scratch'o meistrų, versija DJM-S3; puikus dviejų kanalų mikšeris, orientuotas į pradedančiuosius, arba stipriai battle'inti besitreniruojančius namuose:  Abi naujienos mūsų lentynas turi pasiekti rugsėjo pabaigoje - spalio

  Read more »
 10. Naujiena: Pioneer DJ HDJ-X ausinių serija

  Naujiena: Pioneer DJ HDJ-X ausinių serija

  Pioneer savo kolekcijoje ir taip turi nemažai DJ ausinių modelių, bet kai pasaulyje tiek daug didžėjų skirtingomis ausimis, kodėl nepasiūlius dar trijų naujų: HDJ-X5, HDJ-X7 bei HDJ-X10. Serijos žvaigždė - HDJ-X10 ausinės su 50 mm HD draiveriais, pirmosios rinkoje (pasak Pioneer), galinčios atkurti garsą 5 Hz - 40 kHz spektre, komplektuojamos su kietu ausinių dėklu. Žinoma, vien iš Pioneer pristatomojo teksto apie HD kokybę spręsti sunku, reikės paklausyti. HDJ-X7 labai panašios į HDJ-2000 MK2, tik irgi turi 50 mm draiverius, o HDJ-X5, paprasčiausias modelis, garantuotai bus paklausus vien dėl savo nedidelės kainos. Visi trys modeliai susilankstantys, juos galima patogiai transportuoti. Žemiau - video su A klasės didžėjais, jau giedančiais (apmokėtus) ditirambus naujajai Pioneer ausinių linijai:

  Read more »
Page