Blog

 1. Naujiena: Novation SL MK3 klaviatūra

  Naujiena: Novation SL MK3 klaviatūra

  Kaip atrodytų MIDI klaviatūra, prifarširuota steroidų? Kaip Novation SL MK3. Novation atnaujino savo SL klaviatūrų seriją ir pateikė rimtą staigmeną – SL MK3 taps puikiu kompanionu kūryboje ne tik naudojantiems kompiuterį, bet ir besistengiantiems nuo jo pabėgti.

  Šalia įprastų USB ir MIDI jungčių, Novation SL MK3 papildyta dviem rinkiniais CV išėjimų, kurie leis kontroliuoti modulinių sintezatorių sistemą, o vidinis aštuonių takelių sekvenceris bei arpedžiatorius tik dar labiau įtvirtina šios klaviatūros nepriklausomybę nuo kompiuterio. Šviečiantys padai, mygtukai, slaideriai ir knobai padės patogiai ir greitai kontroliuoti daugybę parametrų, o spalvoti LCD ekranai ir LED‘ai suteiks visą reikalingą informaciją – tai leis dar stipriau sutelkti dėmesį į garsą. Novation SL MK3 yra suderinama su visomis populiariausiomis DAW. Klaviatūrą galima rinktis iš dviejų dydžio variacijų – 49 arba 61 klavišo.

  Read more »
 2. Naujiena: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatūra

  Naujiena: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatūra

  Panašu, kad klaviatūrų gamintojai tarsi susitarę nusprendė užversti šį rudenį naujienomis. Native Instruments ir Novation jau atskleidė savo kortas, atėjo Akai eilė. Ką tik į rinką paleidę FL Studio skirtą kontrolerį FIRE, kompanija Akai imasi tobulinti vieną iš populiariausių savo pastarojo meto gaminių – MPK Mini MK2 klaviatūrą.

  Keliaujančių ar dažnai darbo vietą keičiančių muzikos prodiuserių pamėgta klaviatūra nuo šiol vadinsis MPK Mini Play ir galės būti maitinama 3 AA tipo baterijomis. Mini Play turės mažą OLED ekraną, įtaisytą garsiakalbį bei virš 128 garsų savo vidinėje atmintyje, tad bus ne tik patogus USB MIDI kontroleris, bet ir nešiojamas muzikos instrumentas, kurį visada galėsi turėti savo kuprinėje.

  Read more »
 3. Naujiena: Pioneer HDJ-X5BT ausinės

  Naujiena: Pioneer HDJ-X5BT ausinės

  DJ produkcijos etalonas, kompanija Pioneer DJ, išleidžia naujas belaides uždaro tipo ausines HDJ-X5BT, skirtas tiek DJ reikalams, tiek kasdieniam klausymui. Patogios nešioti, tvirtos konstrukcijos ir kompaktiškai sulankstomos ausinės turėtų pagelbėti visais gyvenimo atvejais - vienu 3-jų valandų įkrovimu ausinės galės veikti iki 20 valandų belaidžiu rėžimu, integruotas mikrofonas leis atsiliepti į telefono skambučius, o galimybė rinktis iš trijų spalvų leis ausines pritaikyti prie savo asmeninio stiliaus. Tiesa, miksuoti belaidžiu rėžimu dėl esančio garso vėlavimo su Bluetooth kol kas nepavyks, tad prie pulto teks naudoti komplektacijoje esantį 1,2 metro ilgio laidą.

  Read more »
 4. Naujiena: Moog One sintezatorius

  Naujiena: Moog One sintezatorius

  Garso sintezės maniakai gali šauti šampaną: po daugiau nei trijų dešimtmečių Moog išleidžia naują polifoninį sintezatorių – Moog One. Patys Moog vadina tai savo didžiausiu šedevru ir žada neįtikėtinas garso kūrimo ir apdorojimo galimybes. 3 analoginiai osciliatoriai, 2 analoginiai filtrai, analoginis mikseris, triukšmo generatorius, 4 LFO, arpedžiatorius, sekvenceris ir dar galybė kitų parametrų valdoma 73 knobais, 144 mygtukais ir vienu LCD ekranu, įtaisytais solidžiame aliuminio ir uosio korpuse.

  Analogo puristai gali džiaugtis, jog visas garso sintezės ir formavimo principas liko išskirtinai analoginis, o naujas technologijas labiau pamėgę vartotojai galės naudoti papildomus skaitmeninius efektus. Moog One bus galima rinktis iš dviejų variacijų - su 8 arba 16 balsų polifonija.

  Read more »
 5. 20-oji Red Bull Muzikos Akademija Berlyne

  20-oji Red Bull Muzikos Akademija Berlyne

  Ar norėtum pagroti sekvenceriu, didesniu už tavo močiutės sekciją? O gal pasivažinėti Roland TR-808 tramvajumi?

  20-oji Red Bull Music Academy šiemet vyksta Berlyne ir atiduoda pagarbą visai šio miesto elektroninės muzikos scenai bei kultinei muzikos kūrimo geležiai. Renginių ir reginių – ne tik akademijos dalyviams, bet ir visam miestui, programoje nuo Robot Koch iki Pusha T, o legendinio klubo TRESOR lankytojai gali pagroti didžiausiu pasaulyje sekvenceriu.  Read more »
 6. Naujiena: Adam Studio Pro SP-5 ausinės

  Naujiena: Adam Studio Pro SP-5 ausinės

  ADAM, geriausiai žinoma dėl savo gaminamų monitorinių kolonėlių, plečia gaminių spektrą ir pristato profesionaliems garso darbams skirtas ausines.

  Premium klasės uždaro tipo ausinės atkuria dažnius nuo 8 Hz iki 38 kHz ir naudoja patentuotą S-LOGIC ® Plus technologiją, leidžiančią išgauti itin tikslų ir natūraliai skambantį garsą, tad yra puikiai tinkančios monitoringui, suvedinėjimui ar tiesiog įdėmiam klausymui.

  Anot ADAM, patvari konstrukcija ir patogus dizainas leis ausines naudoti tiek studijoje, tiek ir už jos ribų, nedarant jokių kompromisų dėl garso kokybės.

  Read more »
 7. Naujiena: Akai Fire DAW kontroleris

  Naujiena: Akai Fire DAW kontroleris

  Panašu, kad vis daugiau DAW gamintojų suvokia dedikuotų kontrolerių svarbą ir seka NI bei Ableton pramintais takais bandydami palengvinti savo vartotojų darbą. Naujausias pavyzdys - Akai Fire. Image Line ir Akai kompanijų bendro darbo vaisius - kontroleris, skirtas FL Studio naudojantiems muzikos kūrėjams.

  Patyrę FL vartotojai tikrai atpažins 4 x 16 step sekvencerio tipo lietimui jautrių padų išdėstymą, atkartojantį FL Studio programos vaizdą. Kontroleris ne tik palengvins įprastas ir rutinines procedūras, tokias kaip takelių redagavimas ar garsų paieška, bet ir leis įgroti melodijas bei būgnų partijas padais, naudojant tam skirtas Note Mode ir Drum Mode funkcijas.

  Gyvai grojantys atlikėjai taip pat neužmiršti - Performance Mode leis gyvai paleisti garso ir MIDI klipus padais bei kontroliuoti įvairius parametrus, juos priskyrus norimiems knobams.

  Smagiausia dalis pabaigai - vienu metu prie to paties kompiuterio galima prijungti iki keturių Fire ko

  Read more »
 8. Naujiena: Native Instruments Komplete Kontrol A klaviatūrų serija

  Naujiena: Native Instruments Komplete Kontrol A klaviatūrų serija

  Derlingas Native Instruments ruduo prasideda visiškai nauja MIDI klaviatūrų serija - A serijos klaviatūros pasižymi mažesnėmis kainomis nei S serija, todėl tai puikus variantas svarstantiems apie Komplete programinę įrangą ir patogesnį jos valdymą. Klaviatūros yra trijų skirtingų ilgių, 25, 49 bei 61 klavišo, ir visos turi semi-weighted klavišus. OLED ekranas suteikia lengvesnį valdymą, o ant klaviatūrų korpuso esantys elementai dar labiau palengvina integraciją su programine įranga: 8 lietimui jautrūs knobai, ergonomiški pitch ir mod ratukai bei enkoderis, leidžiantis viena ranka ieškoti garsų ir naviguoti tarp projektų. Presetus Komplete Kontrol programinėje įrangoje dabar lengva surasti ir greitai paklausyti tag'ų pagalba. Savaime suprantama, kad A klaviatūrų serija sukurta iš karto plug & play principu veikti su visais Komplete instrumentais bei efektais (kurių neblogą kolekciją gauni kartu su pirkiniu - nuo klasikinio pianino iki modulinių sintezatorių), taip pat klaviatūro

  Read more »
 9. Naujiena: Native Instruments Traktor Kontrol S2 ir S4 MK3

  Naujiena: Native Instruments Traktor Kontrol S2 ir S4 MK3

  Po labai (labai) ilgo laiko Native Instruments pagaliau padarė tai, ko daugelis tikėjosi anksčiau - atnaujino savo perkamiausius Traktor Kontrol DJ kontrolerius, dviejų kanalų S2 ir keturių kanalų S4; dabar tai - jau trečioji karta. Ne paslaptis, kad DJ įrangos rinkoje stiprią poziciją, kol Native Instruments miegojo, spėjo užsiimti Pioneer su savo Rekordbox DJ ir šiais programinei įrangai dedikuotais kontroleriais. NI žingsnis S2 MK3 pasiūlyti mažesne kaina nei S2 MK2 yra gana aiškiai išreikštas noras atsigriebti arba suvilioti dalį pradedančiųjų DJ, kurie pasirinko arba svarsto pasirinkti Rekordbox sistemą. Tuo tarpu S4 MK3 kaina pakilo, palyginus su MK2, bet matyti ir patobulinimai: S4 MK3, priešingai nei S2 MK3, turi aukštos rezoliucijos spalvotus ekranus, atvaizduojančius kūrinio ID ir kitą informaciją, reikalingą miksuojant. Abiejų kontrolerių jog'ai nauji, didesni (skersmuo - 14 cm), S2 MK3 jog'ai veikia dvejais režimais (jog ir beatgrid), o S2 MK3 - trejais (turntable, jog i

  Read more »
Page