Blog

 1. Naujiena Vilniečiams: DPD tos pačios dienos pristatymas

  Naujiena Vilniečiams: DPD tos pačios dienos pristatymas

  Džiugi naujiena iš mūsų DPD kurjerių tarnybos - nuo Rugsėjo mėn. startuoja tos pačios dienos pristatymas (kolkas tik Vilniuje), jeigu užsakoma prekė iki 11 val.

  Daugiau informacijos iš DPD: https://www.dpd.com/lt/lt/2020/09/16/same-day-delivery/

  Daugiau apie mūsų pristatymo būdus: https://soundium.lt/pristatymas

  Read more »
 2. Naujiena: Moog Matriarch sintezatorius

  Naujiena: Moog Matriarch sintezatorius

  Likus vos kelioms dienoms iki šiemetinio Moogfesto, sintezatorių tėvo Roberto Moog’o įkurta kompanija paskelbė naujieną: Moog semi-modulinių sintezatorių serija, šalia Mother-32 ir Grandmother, žada būti papildyta dar vienu nariu - Matriarch.

  Moog Matriarch - rimčiausias Moog “motinų” serijos atstovas, 4 natų parafoninis analoginis sintezatorius, turintis analoginį delay’ų, 256 žingsnių step-sekvencerį, arpedžiatorių ir 49 klavišų klaviatūrą.

  Išsiskiriantis retro dizainu, jau atpažįstamu iš Grandmother ir Sirin, Matriarch išlaikys balansą tarp tradicinio analoginio sintezatoriaus ir modulinės sistemos: turtingą ir šiltą analoginį garsą pavyks išgauti ir be papildomų jungčių kabeliais, tačiau visi modulinių sintezatorių geekai turės galimybę papildomai išnaudoti dar 90 patch taškų.

  Read more »
 3. Naujiena: Pioneer Toraiz SQUID sekvenceris

  Naujiena: Pioneer Toraiz SQUID sekvenceris

  Panašu, jog Pioneer nežada apsiriboti tik DJ įrangos gamyba ir toliau plečia savo muzikos kūrėjams skirtų įrenginių seriją Toraiz. Šį kartą Pioneer pristato Toraiz SQUID - daugiakanalį sekvencerį, padėsiantį pažaboti savo hardware’ą grojant ant scenos ir studijoje.

  SQUID turi 16 kanalų, tad geba kontroliuoti iki 16 skirtingų instrumentų (sintezatorių, ritmo mašinų ar samplerių) MIDI, CV/GATE, Clock ir DIN Sync jungčių pagalba. USB jungtis skirta susieti SQUID su kompiuteriu lengvam projektų, sekų ar MIDI klipų perkėlimui. 16 padų matrica leis sugroti frazes ar jas dėlioti step-sekvencerio principu, o papildomų dermių, harmonizavimo ir transponavimo funkcijų dėka, sudėtingas melodijas bus galima kurti ir redaguoti nestabdant grojimo ar pasirodymo.

  Pabaigai, derėtų užsiminti apie kainą. SQUID turėtų pasirodyti balandžio pabaigoje ir kainuoti apie 600 €. Turint omenyje, jog panašų funkcionalumą turinčių Akai MPC X ir Elektron Octatrack kaina yra daugiau nei dvigubai

  Read more »
 4. Pioneer DDJ-800 DJ kontroleris

  Pioneer DDJ-800 DJ kontroleris

  Kai 400 per mažai, o 1000 - per daug, Pioneer pasiūlo 800. Naujasis Pioneer DDJ-800 yra Recordbox DJ kontrolerių serijos tarpinis variantas tarp į pradedančius orientuoto DDJ-400 ir 4 kanalų monstro DDJ-1000.

  DDJ-800 yra kompaktiškas ir galingas kontroleris, galintis veikti ir kaip standalone 2-jų kanalų audio mikseris, tačiau visos jo galimybės pilnai atsiskleis tik su Recordbox softu. Sveriantis kiek mažiau nei 5 kg, tačiau turintis viską, ko reikia ne tik miksuoti, bet ir padaryti tikrą DJ performansą - Beat efektų sekcija ir 16 padų leis naudoti kontrolerį kaip muzikos instrumentą. Be to, kontroleris turi du įėjimus mikrofonams, tad į pagalbą visada gali ateiti MC.

  Vienas iš DDJ-1000 perimtų ir labai gerai atpažįstamų bruožų - Jog Wheel’uose įtaisyti LCD ekraniukai, rodantys visą reikalingą informaciją. O kadangi bendras valdymo principas atkartoja pasauliniu standartu tapusios NXS2 serijos valdymo išdėstymą - įsivažiuoti neturėtų būti sunku.

  Read more »
 5. Naujiena: Serato Studio

  Naujiena: Serato Studio

  Riba tarp DJ ir prodiuserio šiandien jau ir taip nėra labai ryški, tačiau panašu, kad greitai jos visiškai nebeliks. Po Serato Sample pasisekimo, DJ softo sunkiasvoriai iš Naujosios Zelandijos Serato, žengia dar toliau ir pristato naują DJ skirtą muzikos kūrimo programą (DAW) - Serato Studio.

  Anot jų, pagrindinė priežastis kodėl DJ atsisako minties kurti muziką yra muzikos programų sudėtingumas. Net ir geriausi tikrų ar skaitmeninių “blynų” sukiotojai nebūtinai lengvai perpranta Ableton Live ar kitų DAW subtilybes ir funkcijų gausą. Tad Serato bando užpildyti spragą ir siūlo DAW, maksimaliai pritaikytą DJ, savo interface’u primenančią Serato DJ ir Serato Sample miksą, paprastą, be jokių perteklinių funkcijų ir tik su tuo, prie ko jau yra pripratę šių dienų skaitmeniniai DJ.

  Tačiau šiuo atveju, paprastas nereiškia prastas - už nesudėtingo interface’o slypi galingas įrankis. Su Studio bus galima sempluoti naudojant cue point’us, sekvencinti semplus ir VSTi instrumentus

  Read more »
 6. Naujiena: Elektron Model:Samples ritmo mašina

  Naujiena: Elektron Model:Samples ritmo mašina

  Kai jau atrodo, kad visas muzikos pasaulis galutinai pametė galvas modulinių sintezatorių laidų raizgalynėje, švedai Elektron grįžta prie pagrindų - ritmo. Naujasis Model:Samples groovebox’as skirtas tiems, kam kiti Elektron aparatai atrodė per brangūs, arba per sudėtingi. 6 audio takų ritmo mašina turi 6 lietimo stiprumui jautrius padus, o kiekvienas knobas kontroliuoja vieną funkciją - jokių sudėtingų meniu ir paslėptų funkcijų, dėl kurių apie Octatrack jau sklando legendos. Model:Samples atkeliauja su 300 įvairių garsų iš Splice.com ir nors tiesiogiai įrašinėti savo samplų galimybės nėra, visus norimus garsus galima sukelti iš kompiuterio prijungus groovebox’ą per USB. Mažas, lengvas (0.814 kg), galingas ir nebrangus - panašu, kad Model:Samples greitai ras savo vietą tiek studijoje, tiek ant scenos.

  Read more »
 7. Naujiena: Behringer VC340 vocoderis

  Naujiena: Behringer VC340 vocoderis

  Behringer toliau pildo atrastą nišą ir ruošia dar vieną legendinio instrumento repliką. Ikoninis 80-ųjų Roland VP-330 vocoderis jau seniai nebegaminamas ir retai besutinkamas, tad internetinėse parduotuvėse jo keturženklė kaina jau nebestebina. Tačiau panašu, jog greitai turėsime įperkamą ir skambesiu nenusileidžiančią alternatyvą - Behringer Vocoder VC340.

  VC340 - tai analoginis vocoderis-sintezatorius, generuojantis žmogaus balso ir styginių instrumentų garsus, o prijungus mikrofoną per XLR jungtį leidžia balsui suteikti taip gerai pažįstamą 8 dešimtmečio atspalvį ir roboto tembrą. Vardan skambesio autentiškumo VC340 vidinių komponentų schema maksimaliai atkartoja originalųjį VP-330. 32 slaideriai ir jungikliai suteikia pilną garso parametrų kontrolę, o papildomos USB ir MIDI jungtys leidžia prijungti VC340 prie kitų sintezatorių ir sekvencerių.

  Read more »
 8. Naujiena: Arturia AudioFuse Studio ir AudioFuse 8Pre

  Naujiena: Arturia AudioFuse Studio ir AudioFuse 8Pre

  Arturia AudioFuse šeima auga. Prieš porą metų pasirodęs pirmasis AudioFuse interface’as savo kompaktiškame korpuse, regis, talpino visas funkcijas, kokias tik buvo galima sugalvoti. Trūko nebent daugiau audio inputų ir outputų. Panašu, jog Arturia tai puikiai suprato ir todėl šiemet ši prancūzų kompanija pristato net du naujus, gerokai didesnius interface’us, papildančius šią seriją.

  AudioFuse Studio - tai tikras prodiuserio studijos hub’as. 4 kombinuoti XLR/jack audio įėjimai mikrofonams ar instrumentams priekyje bei dar 4 line inputai gale, phono įėjimas prijungti patefonui, ADAT, S/PDIF ir Word Clock sąsajos bei galimybė prijungti dvi poras audio monitorių. Pats įrenginys primena analoginę konsolę ir turi itin patogiai ir intuityviai išdėstytą naudotojo sąsają.

  AudioFuse 8Pre - tai du įrenginiai viename - jis gali veikti ir kaip audio interface’as, ir kaip 8 kanalus mikrofonams turintis praplėtimo blokas, jungiamas per ADAT prie bet kurio kito audio interfac

  Read more »
 9. Naujienos: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ir Komplete Start

  Naujienos: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ir Komplete Start

  Pradėti kurti muziką gali kiekvienas ir tai neturėtų būti brangu ar sudėtinga. Tokią žinutę siunčia Native Instruments ir paleidžia visą gausybę piniginės neplėšančių pasiūlymų – kompaktišką midi klaviatūrą, du audio interface‘us ir, žinoma, daug naujo software‘o.

  Komplete Kontrol M32 - maža, tačiau beveik tris oktavas apimanti MIDI klaviatūra, leisianti mygtukais ir knobais kontroliuoti grojamus instrumentus ir DAW. Dėl savo dydžio puikiai tinka daug keliaujantiems ar darbastalio vietą taupantiems kūrėjams. Komplekte – Ableton Live 10 Lite licencija, begalė virtualių NI instrumentų ir daugiau nei 2000 garsų iš Sounds.com.

  Komplete Audio 1 ir 2: Audio interface‘as – vienas pagrindinių pirkinių pradedant kurti muziką kompiuteriu. NI pristato naują biudžetinę garso kortą ir leidžia pasirinkti vieną iš dviejų variantų pagal reikalingą input‘ų kiekį, taip nepermokant už funkcijas, kurių kol kas nereikia. Tad jei nori įrašinėti podcastus, vokalą, gitarą ar kitus instrument

  Read more »
Page