• Roland Aira TB-3 Touch Bassline Sintezatorius
 • Roland Aira TB-3 Touch Bassline Sintezatorius
 • Roland Aira TB-3 Touch Bassline Sintezatorius
 • Roland Aira TB-3 Touch Bassline Sintezatorius

Roland Aira TB-3 Touch Bassline Sintezatorius

299,00 €

1 vnt. parduotuvėje!Užsakymai, pateikti iki 17:15, pristatomi kitą darbo dieną!

Atsiimk šiandien Vilniuje! Įsigyk Soundium Vilniaus parduotuvėje. Kontaktai »

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Apžvalgos
Prekės aprašymas
1982 metais išleistas originalusis Roland TB-303 Transistor Bassline sintezatorius tapo viena svarbiausių ir įtakingiausių inovacijų ankstyvosios elektroninės muzikos kontekste. Roland Aira TB-3 Bassline sintezatorius suteikia Jums galimybę patirti šį legendinį garsą nauju būdu. Aira TB-3 ne tik ištikimai atkuria pilną TB-303 garsų diapazoną, bet kartu yra ir ypatingai lengvai programuojamas bei suderinamas su Jūsų muzikine įranga.

Pagrindinis Aira TB-3 patobulinimas, kurio TB-303 neturėjo, yra ypatingai lengvas naudojimumas ir grojamumas. Tai sukuria spaudimo stiprumui jautrūs liečiami klavišai. Pasitelkę žalios bei raudonos spalvų LED apšvietimą, šie daugiafunkciniai klavišai gali tarnauti kaip 13 oktavos klavišų. Taip pat, jie gali veikti kaip atskiri X/Y liečiami paviršiai, leidžiantys valdyti partijų garsumus ar skambančio garso aukštį. Nepamirškime ir ypatingai sklandžiai veikiančių ir kokybiškų suktukų, skirtų valdyti efektų nustatymams, ir turime puikų garsų kūrimo potencialą, valdomą Jūsų pirštų galiukais. Ta pati liečiamo paviršiaus vartotojo sąsaja leidžia transponuoti sujungti partijas paprastais gestais. Ir galiausiai, galite keisti takto žingsnių skaičių naviguojant tarp atlikimo ir partijų kūrimo režimų ir taip kurti sudėtingas melodijas, kurios pačios vystosi atlikimo metu.

Viena iš pagrindinių Roland Aira serijos produktus jungiančių savybių yra galimybė lengvai „papurtyti” skambančius garsus. TB-3 atveju, turite gausybę pasirinkimų. Suktuko pasukimu galite peršokti nuo lygios iki jausmingai pulsuojančios partijos. Tačiau tai tėra niekas palyginus su TB-3 atsitiktinės garsų generacijos bei modifikacijos funkcijomis, kurios leidžia neplanuotai atrasti unikalias boso linijas, kurių niekad nesuprogramavote tyčia. TB-3 nenuspėjamą prigimtį vainikuoja Scatter funkcija, kurios 8 skirtingi režimai su 10 gilumo sluoksnių leidžia įdiegti norimą chaotiškumo kiekį į Jūsų bosines partijas.

Pati geriausia TB-3 (ir visos Aira serijos) savybė yra naudojimo paprastumas, tačiau neapsigaukite - kai tik integruosite šį prietaisą su savo muzikine įranga, šis sintezatorius parodys atsiskleis visu savo sudėtingumu kaip ir kiekvienas modernus Roland firmos gaminys. Pradžiai, TB-3 gali veikti maitinamas per USB jungtį ir be problemų būti integruotas į Jūsų naudojamą programinę įrangą. Taip pat, Roland nepamiršo ir apie tuos, kurie mėgsta kurti muziką nenaudodami kompiuterio, todėl TB-3 rasite ir tradicinį 5-pin MIDI I/O bei stabilų MIDI laikrodį, kuris leidžia sinchronizuotai groti su kitais Aira instrumentais ar MIDI įranga.
Savybės

 • Naujai atgimusi legendinio TB-303 bosinio sintezatoriaus versija

 • Akimirksniu atpažįstamas, kokybiškas ir originaliajam TB-303 ištikimas saw ir square generatorių signalo atkūrimas

 • Spaudimo stiprumui jautrus liečiamas paviršius 

 • 134 kerintys garsai, telpantys į 4 sritis

 • Sklandžiai veikiantys ir reaguojantys suktukai leidžia lengvai keisti puikių įmontuotų efektų nustatymus

 • 16 žingsnių indikatoriai leidžia lengvai kurti norimus modelius

 • Ypatingai lengvas navigavimas tarp frazių kurimo ir atlikimo režimų

 • Scatter funkcijos ir 10 skirtingų jos intensyvumo režimų dėka galėsite suteikti atliekamoms partijoms chaoso ir žvėriškumo

 • Maitinamas per kompiuterio USB jungtį

Kas yra pakuotėje?
Roland Aira TB-3 Touch Bassline sintezatorius
Išorinis maitinimo adapteris
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Specifikacija
Išmatavimai (cm) 24 x 17.3 x 5.7
Svoris (kg) 0.82
Tipas Skaitmeninis
Polifonija Polifoninis
Savybės Sequencer, Oscillator
Gamintojo puslapis

Pirk komplektą ir sutaupyk!

+
319,00 € Atskirai: 324,00 € Sutaupote:5,00 € (1.54%)
Apie gamintoją
RolandAutorizuotas dileris

Japonijos Roland - nuo 1960 metų elektroninės muzikos instrumentus bei įrangą gaminanti kompanija. Turinti daugiau nei 50 metų patirties ir išleidusi elektroninės muzikos industriją apvertusių įrenginių, Roland nestovi vietoje ir juda pirmyn toliau diktuodami naujus muzikos kūrimo standartus.

Daugiau Roland produkcijos

Rekomenduojamos prekės