Roland JD-XA Analoginis / Skaitmeninis Sintezatorius

 • Roland JD-XA Analoginis / Skaitmeninis Sintezatorius
 • Roland JD-XA Analoginis / Skaitmeninis Sintezatorius
 • Roland JD-XA Analoginis / Skaitmeninis Sintezatorius

Roland JD-XA Analoginis / Skaitmeninis Sintezatorius

1.799,00 €

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Apžvalgos
Prekės aprašymas
Kūrybiško sintezatoriaus be kompromisų paieškos baigiasi su Roland JD-XA, kuriame rasite pilnai analoginį garsų generavimo variklį su tikrais analoginiais filtrais ir tiesiogine dry išvestimi. Šalia viso to rasite skaitmeninį garsų generavimo variklį, varomą Roland sukurta SuperNATURAL technologija bei platų fenomenalių efektų pasirinkimą. Nesvarbu ar naudosite abu JD-XA garsų generavimo variklius atskirai, ar sujungsite juos į vieną tonų kūrimo monstrą, greitai suprasite, jog šiame sintezatoriuje yra viskas, ko reikia garso dizainui, darbui studijoje bei gyvuose pasirodymuose.Roland JD-XA sintezatoriaus keturių dalių analoginis garsų kūrimo variklis yra tikras monstras. Kiekviena dalis turi po du garso generatorius kartu su filtrų ir amplifikatorių sekcijomis. Pridėkite ypatingai greitą prietaiso reagavimą ir ypatingai lygių LFO porą, ir turite rimtą tonų kūrimo įrankį - JD-XA Jums leidžia sukurti garsus nuo visiško nulio. Taip pat, sintezatorių galite nustatyti kaip analoginę paslaptingosios Supersaw garso bangos versiją su aštuoniais garso generatoriais. O kai rasite patinkančius garsus, galėsite juos nukreipti tiesiogiai į JD-XA analoginę dry išvestį ar perleisti tonus per įrenginyje įmontuotus skaitmeninius efektus. Limitas - Jūsų vaizduotė. Šalia analoginio garsų kūrimo variklio rasite ir atskirą, 4 dalių bei 64 bals7 skaitmeninį garsų kūrimo variklį, varomą žymiosios ir pripažintos Roland SuperNATURAL technologijos. Suderinamas su garso varikliu iš INTEGRA-7 garso modulio, didžiosios dalies prodiuserių, kompozitorių ir garso dizainerių favorito, JD-XA taip leidžia sukurti vienus ekspresyviausių ir natūraliausiai skambančius skaitmeninius garsus.

Mūsų nuomone, turėti analoginį ir skaitmeninį garso kūrimo variklius viename prietaise yra ypatingai naudinga ir patogu. Dėka savito kryžminio dizaino, JD-XA sintezatorius leidžia sujungti savo analoginį ir skaitmeninį variklius, o tada atsiranda tikroji magija. Pavyzdžiui, perleidžiant skaitmeninius garsus per JD-XA analoginius filtrus ar naudojant juos kaip moduliacijos įrankius analoginio variklio Cross Mod ar Ring Mod funkcijoms, atrasite daugybę naujų būdų ir unikalių formų kaip sukelti savitą garsinį rojų. Šalia daugybės garso variklių naudojimų galimybių, šiame įrenginyje rasite ir didžiulę skaitmeninių efektų įvairovę, pasiruošusią patenkinti net menkiausius ir subtiliausius Jūsų muzikinius norus. JD-XA rasite ne tik esminius aidų (reverb, delay) efektus bei EQ, bet ir 2 TFX procesorius su 29 efektais kiekvienam tipui. Šalia viso to, įrenginyje įmontuotas ir galingas MFX procesorius, kuris turi 67 skirtingus efektų tipus: juos galima panaudoti kiekvienai analoginei ar skaitmeninei sintezatoriaus garo generavimo variklių daliai.

Net jei grosite tamsioje aplinkoje, JD-XA vartotojo sąsaja leis prietaisą valdyti taip pat lengvai. Šis sintezatorius turi spaudimo stiprumui jautrius klavišus su aftertouch funkcija bei daugybę iš apačios apšviestų slankiklių, suktukų bei ratukinių valdiklių.
O šalia visų aukščiau išvardintų ypatybių, rasite ir vokoderį. JD-XA sintezatoriaus mikrofoninė įvestis suteiks Jūsų atliekamai muzikai naują dimensiją, leisdama naudoti mikrofoną kaip garsų moduliavimo šaltinį. Galėsite balsu keisti keisti filtrų nukirtimą, Cross Mod bei kitus sintezatoriaus parametrus. Kad ir kokiu kampu pažiūrėsite, mikrofonas JD-XA suteikia dar daugiau galimybių ir žavesio.
Audio semplai
Savybės

 • 4 balsų analoginis garsų variklis su švaria ir neapdorota audio išvestimi

 • Ekspresyvus skaitmeninis garsų variklis su SuperNATURAL technologija

 • Pilnas suderinamumas su INTEGRA-7 garsų bibliotekomis iš Roland Axial garsų portalo

 • Daugybė skaitmeninių efektų 

 • 16 takelių sequencer’is 

 • Galingas ir lankstus filtrų sujungimas palengvina naujų garsų ieškojimą

 • Mikrofonu valdoma moduliacija bei įmontuotas Vocoder'is

 • Įmontuotos USB, MIDI bei CV/GATE sąsajos bei lankstus MIDI valdymas

Kas yra pakuotėje?
Roland JD-XA analoginis/skaitmeninis sintezatorius
AC maitinimo adapteris ir laidas
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
RolandAutorizuotas dileris

Japonijos Roland - nuo 1960 metų elektroninės muzikos instrumentus bei įrangą gaminanti kompanija. Turinti daugiau nei 50 metų patirties ir išleidusi elektroninės muzikos industriją apvertusių įrenginių, Roland nestovi vietoje ir juda pirmyn toliau diktuodami naujus muzikos kūrimo standartus.

Daugiau Roland produkcijos
Prenumeruok Naujienas
Pirmieji viską sužino prenumeratoriai. Neleisk, kad naujieną iš po nosies pagriebtų kitas!