Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius

 • Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius
 • Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius
 • Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius
 • Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius

Roland Aira System-1m Modulinis Sintezatorius

589,00 €

Prekė tiekėjų sandėlyjePristatymas per 7-14 dienų

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Apžvalgos
Prekės aprašymas
Roland Aira System-1m semi-modular sintezatorius yra ypatingai lankstus ir lengvai integruojamas į Jūsų muzikinę įrangą, nes gali veikti išskirtiniu plug-out veikimo režimu arba atskirai. Nesvarbu ar ieškote prietaiso patobulinti Jūsų Eurorack ar Aira sistemoms, ar norite puikaus atskirai veikiančio sintezatoriaus - System-1m visa tai gali. Ypatingai lankstaus prietaiso veikimo būdo bei garso universalumo dėka Roland Aira System-1m tampa puikiu pasirinkimu nepaisant to, ar tik pradedate naudoti sintezatorinę įrangą, ar esate profesionalas.

System-1m suteikia unikaloą galimybę išreikšti Jūsų kūrybai: viename įrenginyje rasite daugybę modulinio sintezatoriaus funkcijų bei galingą plug-out potencialą su lanksčia integracija į pasirinktą DAW programinę įrangą. Jei Jums patinka moduliniai sintezatoriai dėl savo charakterio ir Jūsų muziką papildančių garsų, rasti System-1m tinkamą vietą Jūsų muzikinėje įrangoje bus ypač lengva. Nors šis įrenginys ir gali atskirai veikti kaip galingas sintezatorius, jame rasite visas norimas laidų sujungimo galimybes, kurių galite norėti iš dar vieno modulinių sintezatorių grupės įrenginio. CV bei Gate patch taškai, kurie įsižiebia skirtingomis spalvomis, leidžia lengvai sekti analoginio signalo keliaujamą taką.

Visi esame girdėje apie plug-in'us, tačiau Roland sukurta plug-out technologija perkelia integraciją į programinę įrangą į kitą lygmenį. Galėsite visiškai perprogramuoti System-1m garso variklį įkeldami į įrenginį naujus plug-out virtualius sintezatorius, tarp kurių rasite klasikinius Roland instrumentus. Geriausia tai, jog įkėlus sintezatorius į System-1m, jie įsirašys į patį prietaisą, todėl norint išgauti mėgstamus garsus, nereikės nuolat turėti prijungto kompiuterio. System-1m gali išgauti didžiulę sintezatorinių tonų įvairovę dėka Analog Circuit Behavior technologijos kuri leidžia modeliuoti visus prietaiso analoginius komponentus kaip legendiniuose klasikiniuose sintezatoriuose.

Prie System-1m universalumo prisideda ir Aira jungtis, kuros dėka galėsite nukreipti MIDI bei audio signalus į ir iš šio įrenginio vienu USB laidu. Pavyzdžiui, prijunkite System-1m prie Roland Aira MX-1 Mix Performer, ir naudokite jį kaip išorinį efektą be būtinybės prijungti papildomus MIDI ar audio laidus.
Savybės

 • Semi-modular sintezatorius su plug-out galimybe

 • Galimybė prijungti įrenginį prie Eurorack įrangos naudojant AC ar Eurorack adapterį

 • Parametrai reguliuojami aukštos raiškos bei kokybės knob'ais ir slider'iais

 • -12dB bei -24dB filtrų tipai su nepriklausomais aukšto perėjimo filtrais

 • Integruoti keturių rūšių efektai

 • Tempo sinchronizavimas, skirtas LFO ir aido efektui

 • 24-bitų/96kHz audio ir MIDI vartotojo sąsaja

 • Aira jungtis, kurios dėka prietaisą lengva prijungti prie MX-1 Mix Performer

 • Gali užkrauti virtualius sintezatorius per naudojamą DAW programinę įrangą, kuri palaiko VST3 bei AU

Kas yra pakuotėje?
Roland Aira System-1m Semi-Modular Plut-out sintezatorius
AC maitinimo adapteris
Eurorack varžtai
Eurorack maitinimo kabelis
3 sujungimo laidai
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
RolandAutorizuotas dileris

Japonijos Roland - nuo 1960 metų elektroninės muzikos instrumentus bei įrangą gaminanti kompanija. Turinti daugiau nei 50 metų patirties ir išleidusi elektroninės muzikos industriją apvertusių įrenginių, Roland nestovi vietoje ir juda pirmyn toliau diktuodami naujus muzikos kūrimo standartus.

Daugiau Roland produkcijos
Prenumeruok Naujienas
Pirmieji viską sužino prenumeratoriai. Neleisk, kad naujieną iš po nosies pagriebtų kitas!