Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris

 • Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris
 • Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris
 • Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris
 • Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris

Roland Aira MX-1 Mikšerinis Pultas / Kontroleris

469,00 €

Prekė tiekėjų sandėlyjePristatymas per 7-14 dienų

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Prekės aprašymas
Roland sukūrė AIRA produktų liniją tam, kad suteiktų Jūsų pasirodymams kokybės ir sklandumo, kurių iki šiol nesate patyrę, ir naujasis MX-1 Mix Performer mikšeris seka ta pačia filosofija. Su šiuo įrenginiu galėsite valdyti savo sintezatorius, ritmų mašinas bei kompiuteriu grojamus garso takelius - bet ką, kuo kuriate muziką - iki šiol neregėtu tikslumu, vienu prietaisu, kuris buvo sukurtas specialiai tam, kad pagerintų Jūsų muzikos atlikimo patirtį. Kaip ir likusioje AIRA serijos įrangoje, visos reikalingiausios valdymo funkcijos yra išdėstytos ant prietaiso paviršiaus, todėl nereikės naršyti po valdymo instrukcijas ar naviguoti per sudėtingus menu ekranus.

Verta pabrėžti MX-1 įvesties sekciją, kuri suteiks Jums ypatingai daug lankstumo ir galimybių kurti muziką būtent taip, kaip norite. Sujungiant 6 analoginius kanalus su skaitmeniniu I/O bei MIDI vartotojo sąsaja, kurių visi yra ypatingai lengvai valdomi dėka MX-1 intuityvaus dizaino, šis galingas instrumentas leis Jums pasiekti aukštesnį muzikos kūrimo potencialo lygį. Kadangi su šiuo prietaisu galėsite naudoti analoginius sintezatorius, didžiulę savo garsų biblioteką iš pasirinktos DAW programinės įrangos bei kitus virtualius instrumentus, MX-1 prijungimas prie Jūsų muzikinės įrangos reikš tai, kad kūrybines galimybes ribos tik vaizduotė. Net jei nuspręsite kurti naudojant tik DAW programinę įrangą ir kitus virtualius instrumentus, MX-1 yra būtina Jūsų įrangos dalis dėl savo unikalios vartotojo sąsajos bei mikšerio sekcijos kokybiškumo.

Didžioji dalis elektroninės muzikos kūrėjų turi prisitaikyti prie kūrybinių limitų, kuriuos sukelia standartiniai DJ mikšeriai. Kiti eksperimentuoja prie analoginių mikšerių prijungdami DAW programinės įrangos audio išvestis, pedalus bei kitą įrangą, taip gaudami pačias paprasčiausias ir pagrindines MX-1 funkcijas. Su tokia įvairiapusiška I/O sekcija, MX-1 transformuoja Jūsų analoginių bei skaitmeninių garso šaltinių muzikos kūrimo potencialą į lengvai valdomą ir suvaldomą instrumentą. Branduolyje, MX-1 yra mikšeris - kiekviena įvestis nuvedama į jai priklausantį kanalą su reikalingiausių funkcijų mygtukais bei slankikliu, reguliuojančiu kanalo audio išvesties garsumą. Kiekvienas kanalas turi šešias pasirenkamas garso kreives, patogiai įtaisytus kanalo užtildymo mygtukus bei Tone/Filter suktuką. Ypatingai ryškus LED apšvietimas apšviečią visą prietaisą iš apačios - taip nenukenčia atlikimo kokybės net mažiausiai apšviestuose klubuose. MX-1 Jums suteiks tokias galimybes, apie kurias bet kuris kitas mikšeris rinkoje gali tik pasvajoti. Jei esate elektroninės muzikos kūrėjas bei atlikėjas, šis prietaisas yra protingiausias pasirinkimas mikšerinių pultų / kontrolerių kontekste.
Savybės

 • 18 kanalų mikšeris su step-sequencer kanalu bei master efektais

 • Galimybė 6 kanalams priskirti Master FX

 • Daugybė kiekvieno ritmo bei master efekto variacijų suteikia neaprėpiamą kiekį toninių galimybių

 • Tempo mygtukas su lygumo, maišymo bei tap-tempo funkcijomis valdo visą Jūsų sinchronizuotą įrangą

 • AIRA Link palaikymas leidžia naudoti vieną dviejų krypčių laidą prijungiant kitą AIRA prietaisą prie MX-1

 • Visi USB lizdai palaiko audio bei MIDI formatus

 • 6 modifikuojami slankikliai nepriekaištingai tiksliam mikso valdymui

 • Mix režimas leidžia naudotis standartinėmis mikšerio funkcijomis visų įvesčių ir išvesčių atžvilgiu

 • Kiekviename kanale yra Tone/Filter suktukas su 10 EQ nustatymų, filtrų bei izoliatorių

Kas yra pakuotėje?
Roland MX-1 AIRA Mix Performer mikšeris
AC maitinimo adapteris
Ableton Live Lite Serial Number kortelė
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
RolandAutorizuotas dileris

Japonijos Roland - nuo 1960 metų elektroninės muzikos instrumentus bei įrangą gaminanti kompanija. Turinti daugiau nei 50 metų patirties ir išleidusi elektroninės muzikos industriją apvertusių įrenginių, Roland nestovi vietoje ir juda pirmyn toliau diktuodami naujus muzikos kūrimo standartus.

Daugiau Roland produkcijos

Rekomenduojamos prekės

Prenumeruok Naujienas
Pirmieji viską sužino prenumeratoriai. Neleisk, kad naujieną iš po nosies pagriebtų kitas!