• Novation Launchpad MK2 MIDI Kontroleris
  • Novation Launchpad MK2 MIDI Kontroleris
  • Novation Launchpad MK2 MIDI Kontroleris

Novation Launchpad MK2 MIDI Kontroleris

195,00 €

1 vnt. parduotuvėje!Užsakymai, pateikti iki 17:15, pristatomi kitą darbo dieną!

Atsiimk šiandien Vilniuje! Įsigyk Soundium Vilniaus parduotuvėje. Kontaktai »

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Prekės aprašymas
Naujausia Novation Launchpad kontrolerio versija MK2 leidžia kūrybą Ableton Live ir FL Studio programomis paversti dar įdomesne bei teikiančia malonumą. Su 64 iš apačios apšviestų RGB mygtukų matrica, Launchpad MK2 leidžia paleisti takelius, groti ritmus, reguliuoti takelių garsumus bei atlikti kitas esmines funkcijas realiu laiku, be būtinybės naudotis kompiuterio pele ar klaviatūra. Taip pat, Launchpad MK2 maitinamas elektros energija per USB jungtį, dėl ko šis įrenginys tampa ypatingai mobilus. Su naująja Novation Launchpad versija MK2 bus dar lengviau panaikinti barjerą tarp programinės įrangos ir Jūsų kūrybinių minčių.


Per kelias įrenginių kartas, Novation Launchpad serija vystėsi ir tobulėjo, suteikdama Ableton Live vartotojams vis lengvesnį ir intuityvesnį programos valdymą. Nuo takelių paleidimo ir ritmų grojimo iki takelių garsumo valdymo - naujausia Launchpad kontrolerio versija MK2 visa tai aprėpia. RGB apšvietimas po kiekvienu mygtuku palengvina muzikos atlikimą, nes kiekvieno mygtuko spalva atitinkamai pasikeičia pagal Jūsų programos langą. Taip pat, kontroleris puikiai veikia su Max for Live sistema - galėsite kurti savo instrumentus ir efektus žymiai lengviau, o po to juos naudoti tuo pačiu kontroleriu.

Novation Launchpad MK2 taip pat yra lengvas ir nesunkiai transportuojamas - prietaisas su laidu lengvai tilps į Jūsų nešiojamo kompiuterio dėklą. Jei Jums patinka keliauti turint kuo mažiau technikos, Launchpad MK2 taip pat lengvai veiks su iPad planšetėmis ir iš apačios apšviestų klavišų ryškumas bus toks pats. Kad ir kur keliausite, Launchpad MK2 bus pasiruošęs atlikti savo darbą.

Vien pats Launchpad MK2 suteikia daugybę valdymo galimybių ir variantų Ableton Live, FL Studio ar kitose DAW programose. Gyvos muzikos atlikimo kontekste, papildomi netoli esantys prietaisai taip pat ženkliai pagerintų atlikimo patogumą ir kokybę. Launchpad MK2 lengvai susiderins su papildomais Launchpad įrenginiais, Launchkey klaviatūromis bei Launch Control modeliais.
Savybės

  • Lengvai naudojamas ir nešiojamas kontroleris

  • Galinga ir lengvai perprantama mygtukų matrica - puikus Ableton Live, FL Studio ar kitų DAW programų valdymo įrankis

  • 64 mygtukai leidžia paleisti takelius (clips), sample’us, valdyti takelių garsumus ir valdyti kitus esminius nustatymus

  • Iš apačios apšviesti RGB mygtukai keičia spalvas pagal Jūsų pasirinktas takelių spalvas kompiuterio programos lange

  • Galimybė kurti naujus instrumentus ir efektus su pažangiomis kartografavimo (mapping) galimybėmis

  • Pakuotėje rasite Ableton Live Lite programinę įrangą, Novation V Station, Novation Bass Station plug-in’us bei 1 GB Loopmasters garsų bei sample’ų

  • Puikiai dera su Novation Launchpad programėle, skirta iOS įrenginiams

Kas yra pakuotėje?
Novation Launchpad MK2 MIDI USB kontroleris
USB laidas
Ableton Live Lite programinė įranga, Novation Bass Station, Novation V Station plug-in’ai, 1GB Loopmasters garsų bei sample’ų
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Specifikacija
Power USB
Išmatavimai (cm) 24 x 24 x 2.5
Svoris (kg) 0.9
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
NovationAutorizuotas dileris

Novation gaminiai leidžia paversti muzikos kūrimą bei atlikimą įdomiu žaidimu. Kompanija, pradėjusi nuo paprastų sintezatorių, sunkaus darbo dėka atkeliavo iki naujausias technologijas naudojančių prietaisų profesionalams ar mėgėjams. Novation produktus muzikantams kuria bei tobulina patys muzikantai - tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šios firmos prekės yra vienos populiariausių.

Daugiau Novation produkcijos