Novation Impulse 25 MIDI Klaviatūra / Kontroleris

  • Novation Impulse 25 MIDI Klaviatūra / Kontroleris
  • Novation Impulse 25 MIDI Klaviatūra / Kontroleris
  • Novation Impulse 25 MIDI Klaviatūra / Kontroleris

Novation Impulse 25 MIDI Klaviatūra / Kontroleris

189,00 €
RRP: 199,00 € Sutaupai 10,00 € (5.29%)

1 vnt. parduotuvėje!Užsakymai, pateikti iki 17:15, pristatomi kitą darbo dieną!

Atsiimk šiandien Vilniuje! Įsigyk Soundium Vilniaus parduotuvėje. Kontaktai »

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Prekės aprašymas
Novation Impulse 25 MIDI klaviatūra / kontroleris suteikia visas įmanomas galimybes valdyti Jūsų pasirinktą DAW programinę įrangą tiksliai bei išraiškingai. Viena esminių Impulse 25 kontrolerio savybių yra ypač jautrūs semi-weighted klavišai su priskiriama aftertouch funkcija. Jūs galėsite pilnai valdyti pasirinktą DAW programinę įrangą bei norimus plug-in’us 1 fader’io, 8 suktukų, 8 iš apačios apšviestų atlikimui skirtų pad’ų, pagrindinių įrašinėjimo atkūrimo funkcijas atliekančių mygtukų bei LCD ekrano dėka. Impulse 25 kontrolerio pakuotėje taip pat rasite programų bei sample’ų kolekciją. Jei Jums sunku orientuotis DAW programinėje įrangoje, pabandykite Novation Impulse 25.

Aukščiausios klasės Novation Impulse 25 semi-weigthed klavišai yra sukurti taip, kad grojant būtų jaučiami ne kaip kompiuterio priedas, o tikro instrumento klavišai. Ši MIDI klaviatūra leidžia lengvai ir veiksmingai išreikšti savo muzikines idėjas į pasirinktą DAW programinę įrangą. Tai iki šiol buvo sudėtinga kompiuteriu kuriamai muzikai naudojant MIDI technologijas, tačiau Impulse 25 leis lengvai įveikti šį iššūkį. Rezultatas - kokybiškesnė ir geresnė muzika.

Šalia puikios klaviatūros, Novation Impulse 25 daugiafunkciniai, iš apačios apšviesti būgnų pad’ai leis kurti ritmus, groti arpeggio sekas, paleisti garso takelius (clips) Ableton Live programinėje įrangoje bei parodyti potencialą, glūdinti kiekvienos DAW programinės įrangos gelmėse. Sujungus tai su lengvai valdomomis pagrindinėmis DAW programinės įrangos funkcijomis, mikseriu bei plug-inais, Impulse 25 padidins Jūsų produktyvumą bei susikaupimą, kieno rezultatas bus - ir vėl - kokybiškesnė bei geresnė muzika.

Novation Impulse 25 buvo sukurtas ir išbandytas su visomis pagrindinėmis DAW programomis bei plug-in instrumentais bei efektais, tarp kurių yra Ableton (Ableton Live Lite rasite pakuotėje), Cubase, Logic, ProTools, Reason/Record, Sonar (tik PC kompiuteriams), FL Studio, Studio One ir Garage Band. Automap 4 programinės įrangos dėka šis midi kontroleris veiks iškart Jūsų pasirinktoje DAW programinėje įrangoje - nereikia instaliuoti jokių driver’ių. Taip pat, Impulse 25 dėka galima lengvai valdyti papildomus plug-in’inius instrumentus - Native Instruments, Waves, FXpansion ir daugiau. Naudojant Ableton Live, galima valdyti Scene Launch ir Clip Launch funkcijas naudojant Impulse 25 kontrolerio iš apačios apšviestus pad’us.
Savybės
Veikia su didžiąja dalimi DAW (digital audio workstation) programų
Ypač jautrūs semi-weighted klavišai su aftertouch funkcija
Automap 4 valdymo programinė įranga leidžia iškart naudotis prietaisu prijungus jį prie kompiuterio
Lengvai suprantama ir išsami DAW bei plug-in’ų valdymo vartotojo sąsaja
1 fader’is, 8 suktukai, 8 iš apačios apšviesti atlikimui skirti pad’ai, mygtukai skirti pagrindinėms DAW funkcijoms
LCD ekrano dėka lengva matyti norimą informaciją
Daugiafunkciniai būgnų pad’ai leidžia groti arpeggio sekas, kurti ritmus bei paleisti įrašytus garso takelius (clips) Ableton Live programinėje įrangoje
Pakuotėje pridėta Ableton Live Lite, Novation Bass Station, Loopmasters sample’ų biblioteka bei Mike The Drummer programinė įranga
Kas yra pakuotėje?
Novation Impulse 25 MIDI klaviatūra
USB laidas
Ableton Live Lite, Novation Bass Station, Loopmasters sample’ų biblioteka bei Mike The Drummer programinė įranga
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Specifikacija
Power USB
Išmatavimai (cm) 52.6 x 33.3 x 9.9
Svoris (kg) 3.5
Klavišai 25
Savybės MIDI I/O, Aftertouch
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
NovationAutorizuotas dileris

Novation gaminiai leidžia paversti muzikos kūrimą bei atlikimą įdomiu žaidimu. Kompanija, pradėjusi nuo paprastų sintezatorių, sunkaus darbo dėka atkeliavo iki naujausias technologijas naudojančių prietaisų profesionalams ar mėgėjams. Novation produktus muzikantams kuria bei tobulina patys muzikantai - tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šios firmos prekės yra vienos populiariausių.

Daugiau Novation produkcijos