• Korg Electribe Ritmo Mašina (Mėlyna)
 • Korg Electribe Ritmo Mašina (Mėlyna)
 • Korg Electribe Ritmo Mašina (Mėlyna)

Korg Electribe Ritmo Mašina (Mėlyna)

459,00 €
RRP: 475,00 € Sutaupai 16,00 € (3.49%)

1 vnt. parduotuvėje!Užsakymai, pateikti iki 17:15, pristatomi kitą darbo dieną!

Atsiimk šiandien Vilniuje! Įsigyk Soundium Vilniaus parduotuvėje. Kontaktai »

Video apžvalgos

Aprašymas

Produkto instrukcija
Prekės aprašymas
Muzikos produkcijai skirtas Korg Electribe - kokybiškas ir lengvas sekų kūrimas bei nuostabūs Korg efektai ir garsai. Su šia daug daugiau nei įprasta ritmo mašina galėsite kurti 16 dalių aranžuotes, sinchronizuoti jas su kitais Korg įrenginiais ir net įkelti savo kūrinius į Ableton Live programinę įrangą. Daugiau nei 400 garsų, prieinamų keleto mygtukų paspaudimu ar 16 spaudimo stiprumui jautrių mygtukų dėka. Kai kalba eina apie būgnų takelių, boso ar sintezatoriaus efektų kūrimą, Korg Electribe Jus tiesiog apstulbins.

Su daugiau nei 400 garsų bei 16 dalių sekų kūrimo įrankiu (sequencer), Korg Electribe gali kurti ypatingai sudėtingas ir painias partijas. Galite sukurti iki 250 skirtingų modelių ir juos sugrupuoti tam, kad pasiektumėte pasirinktą vieno mygtuko paspaudimu. Su analoginiais bei PCM instrumentų garsais, galėsite kurti melodijas ir bosines partijas šalia skambančių ritmų. Jei ieškote ritmų mašinos su kuria galėtumėte kurti pilnas aranžuotes ir lengvai keisti prietaiso funkcionalumo režimus atlikimo metu, Korg Electribe lengvai patenkins Jūsų norus.

Kaoss stiliaus X-Y liečiamas paviršius, esantis Korg Electribe ritmų mašinoje, pakeičia Ribbon kontrolerį, buvusį praeitose Electribe versijose, leisdamas tiesiogiai ir ekspresyviai reguliuoti norimus efektų parametrus. Jo dėka instrumentai gali groti skales ir arpeggio, o kai grosite gyvai, suprasite kiek patogumo ir intuityvumo Jūsų atliekamai muzikai suteiks šis patobulinimas. Taip pat, Electribe turi vidinį moduliatorinį sequencer’į, leidžiantį išsaugoti X-Y liečiamu paviršiumi atliktas garsų bei efektų manipuliacijas ir lengvai naudoti jas ateityje.

16 spaudimo stiprumui jautrių mygtukų leis ne tik naudoti prietaisą kaip sequencer’į ar įrankį pačiam sugroti būgnų partiją, bet ir kaip klaviatūrą boso partijų ar melodijų kūrimui. Kiekvienas Jūsų sukurtas modelis gali turėti iki 64 segmentų, trunkančių pakankamai ilgai, kad galėtumėte sukurti ekspresyvias ir pulsuojančias partijas.
Jei atliekate muziką gyvai, greitai pajusite, ką gali Korg Electribe ir šis prietaisas pataps neatskiriama Jūsų sceninės aparatūros rinkinio dalimi.
Audio semplai


Savybės

 • 16 dalių būgnų mašina ir groove kūrimo vieta su 409 analoginiais ar PCM garsais, tarp kurių yra būgnų, perkusijos, boso bei sintezatorių garsai

 • Ypatingai patogus ir ekspresyvus garsų valdymas tam skirtų suktukų bei Kaoss stiliaus X-Y liečiamo paviršiaus dėka

 • Įmontuoti 38 efektai

 • Kelių filtrų modeliai suteikia plačias garsų kūrimo galimybes

 • Sukurkite ir išsaugokite iki 250 norimų modelių

 • Lengvai perkelkite sukurtas sekas į Ableton Live programinę įrangą (Ableton Live Lite 9 pridėta pakuotėje)

 • Galimybė kurti sudėtingus grooves ritmus bei aranžuotes

 • Galima atlikimo metu ekspresyviai keisti efektų bei instrumentų nustatymus Kaoss-style liečiamu ekranu

 • Kurkite norimas sekas su 16 spaudimo stiprumui jautrių mygtukų

 • Maitinamas per AC adapterį ar 6 AA baterijomis

 • Sync lizdas leidžia sinchronizuoti prietaisą su kitais Korg įrenginiais

Kas yra pakuotėje?
Korg Electribe Music Production Station
KA350 maitinimo adapteris
2 MIDI adapterių laidai
USD laidas
Ableton Live Lite programinė įranga
Vartotojo instrukcija anglų kalba
Specifikacija
Išmatavimai (cm) 33.9 x 18.9 x 4.5
Svoris (kg) 1.6
Tipas Analog + Digital
Polifonija Polifoninis
Savybės Sequencer, CV/gate, Oscillator
Gamintojo puslapis
Apie gamintoją
KorgAutorizuotas dileris

Korg užsidirbo puikią reputaciją gamindami puikios kokybės inovatyvius sintezatorius, MIDI prietaisus ir efektų procesorius. Šios firmos gaminiai scenose matomi nuo pat 1970-ųjų, ir su daugiau nei 50 metų patirtimi, produktų pasirinkimas bei kokybė tik auga.

Daugiau Korg produkcijos

Rekomenduojamos prekės