Konkursas: Tavo Studijos Kampelis

 

Konkursas! Tavo studijos kampelis

Gal ne kampelis, o didelis kampas? O galbūt atskiras kambarys? Šansas gear'o fetišistams: parodyk mums, kur tu kuri / prodiusuoji ir kokie aparatai tau padeda. Mes netaikome jokių reikalavimų - nėra jokio minimalaus skaičiaus produktų, kurį privalai turėti, kad galėtum dalyvauti konkurse. Juk svarbiausia - veikiantis kūrybinis variklis, ar ne? Jei padarysi įspūdį - vienas iš trijų Arturia prizų prieš pat šventes bus įteiktas tau (ir, tikimės, puikiai papildys tavo jau esamą apstatymą).

 

 

Susipažink su prizais:

Arturia MicroBruteArturia Keylab 25Arturia BeatStep

 

 

Taisyklės

1. Vieną studijos nuotrauką su aprašymu (kuris yra būtinas, nes tavo studija tikrai įdomi tiek mums, tiek kitiems) siųsk į [email protected] iki gruodžio 20 d.
2. Nuotraukos bus talpinamos mūsų Facebook puslapyje du kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais).
3. Pirmos vietos laimėtojas bus išrinktas slaptos komisijos (ją pristatysime vėliau) sprendimu gruodžio 22 d.
4. Antrosios vietos laimėtojas bus išrinktas mūsų darbuotojų, kurie patys taip pat rūpinasi savomis studijomis - Munpauzn ir Calli, sprendimu gruodžio 22 d.
5. Trečiosios vietos laimėtojas taip pat bus išrinktas gruodžio 22 d. - nugalės tos nuotraukos autorius ir studijos savininkas, kurio nuotrauka mūsų Facebook turės daugiausiai like'ų (taigi, pasiruošk įdarbinti gimines, draugus, artimuosius).
6. Nugalėtojai bus paskelbti mūsų Facebook puslapyje ir su jais bus susisiekta asmeniškai.
7. Konkurse dalyvauti kviečiame kūrėjus iš visos Lietuvos.
8. Sėkmės!