Darbo Pasiūlymai

Super pardavėjas

Atsirado galimybė prisijungti prie mūsų augančios DJ / studio įrangos parduotuvės ir užimti super pardavėjo pareigas - tai žmogus, kuris bendrauja su klientais, administruoja internetinę parduotuvę, yra prekių guru, paruošia užsakymus. Jei manai, kad galėtum mums tikti, skaityk toliau.

Mes ieškome žmogaus, kuris galėtų darbo metu be vargo suderinti dvi sritis - klientų aptarnavimą ir savo aparatūrines/muzikines žinias, taip patardamas, padėdamas bei parduodamas klientams. Aukštasis išsilavinimas nėra būtinas, ankstesnė pardavimų patirtis - taip pat (bet tai būtų sveikintinas dalykas).

Taigi, mums būtinai reikės, kad:
  - išmanytum DJ bei studio įrangą (apie tai išsamiau skaityk apačioje)
  - puikiai mokėtum anglų kalbą (rusų kalba - didelis privalumas)
  - galėtum dirbti 5 darbo dienas per savaitę (11:00 - 19:00)
  - būtum malonus klientams, neprarandantis kantrybės ir taktiškas stresinių situacijų metu (patirtis klientų aptarnavimo srityje - didelis privalumas)

O čia keletas punktų, koks dar turėtum būti:
  - galintis dirbti greitai, laikytis sudaryti darbo plano ir multitask’inti kompiuterio ekrane per daugybę tab’ų, kurie neišvengiamai atsiranda darbo metu
  - neužmaršus, kai darbas darbą veja
  - komunikabilus - nebijantis užkalbinti, sugebantis vesti pokalbį ir jį palaikyti

Mes garantuojame:
  - laiku mokėti darbo užmokestį (bandomojo laikotarpio metu - 800€ per mėnesį į rankas)
  - smagią darbo aplinką, kurioje stresinės situacijos iš tiesų tesudaro gal kokius 3 proc. viso darbo laiko
  - draugišką kolektyvą, kuris nesibaidys tau padėti ir kartais tavo darbų pabaigti už tave

Už standartinį CV mums būtų įdomiau gauti motyvaciją parodantį prisistatomąjį laišką. Siųsk vieną arba abu į [email protected]

Dėmesio - dėl įrangos išmanymo: mūsų paaiškinimas
Mums nereikia, kad mintinai mokėtum prekių pavadinimus (to išmoksi dirbdamas). Mums reikia, kad tavo žinios apie įrangą būtų ne tik teorinės, bet ir praktinės, todėl, jei groji ir kuri, o ypač elektroninę muziką, pliusas tau. Geras orientyras, ką reiktų žinoti, yra mūsų parduodamų prekių selekcija (o ją, žinoma, galima rasti mūsų el. parduotuvėje) - mes parduodame ne tik DJ kontrolerius ir sintezatorius, bet ir garso kortas, mikrofonus, laidus; todėl tokie dalykai, kaip jungtys, mapping’ai, žemi ir aukšti tau turėtų būti pažįstami. Bet neišsigąsk - kartais užteks būti subjektyviu ir patariant tiesiog išsakyti savo nuomonę ar pasidalinti savo patirtimi.
P. S. kad ir kaip norėtume atsakyti visiems, laikas - pinigai, todėl susisieksime tik su mums tinkamais kandidatais.